Archiwum kategorii Podsumowania

Dzieje się!

3 Cze 2014

Ostatnie tygodnie pokazują,że klubowi zawodnicy dobrze przepracowali zimę. W skałach padają kolejne VI.6,na zawodach robi się gorąco, aż strach się bać!

Wielkanocno-majówkowe sukcesy klubowe

13 maja 2014

Dłuższa przerwa za nami -najbardziej ambitni mogli wyciągnąć ponad dwa tygodnie wolnego, pora wracać do normalnych zajęć. Pora na małe podsumowanie tego co się działo w -tak na prawdę całej europie, a jest co podsumować bo padły np. 8b+ RP i 8a OS oraz 7C boulderowe!  Aga na Preobrazba fot. W. Ryczer  

Zawodząco o zawodach

3 Lut 2014

Styczeń się kończy, pora na kilka podsumowań. W przeciągu ostatnich trzech tygodni odbyły się dwie spore imprezy boulderowe. Pierwsza w Katowicach-trafobulderszpil oraz w Kaliszu BlokoBlisko Contest.

Świąteczno sylwestrowe podboje klubowiczów

15 Sty 2014

Początek roku już za nami, nadszedł czas na małe podsumowanie ostatnich wydarzeń. W okresie Świąteczno-noworocznym zostały odwiedzone takie rejony jak Hiszpańska Siurana, Słoweński Osp, Francuskie okolice Nicei oraz Włoska Sperlonga.

Klubowe zawody wigilijne – podsumowanie

24 Gru 2013

Tradycyjnie już, pod koniec roku, zostały rozegrane na Arenie Wspinaczkowej „Wgórę” klubowe wigilijne przebierane zawody wspinaczkowe, które wraz z imprezą towarzyszącą stanowią podsumowanie kończącego się roku. Tym razem ich termin wypadł w piątek 13-tego grudnia. Tematyka przebrania była jednak mniej pesymistyczna – „Bohaterowie dzieciństwa i czarne charaktery”.  Na zawodach zjawiło się kilkadziesiąt osób (30 oddało […]Chronologicznie

Szukaj