Archiwum dla 2009

Mistrzostwa Polski w prowadzeniu

16 Gru 2009

12 grudnia na ścianie wrocławskiego Eigeru, odbyła się najważniejsza impreza w konkurencji prowadzenie. Klub UKA reprezentowała trójka zawodników: Gosia Kusztelak, Nina Gmiter i Kuba Główka. Gosia zajęła rewelacyjne drugie miejsce, a wyprzedziła ją jedynie Kinga Ociepka. Kuba walczył w finale, kończąc rywalizację na miejscu ósmym. Nina zajęła miejsce dziewiąte. Gratulujemy dobrego startu!

Zawody Wigilijne UKA, NUKA, wyniki konkursu FOTO oraz zbiórka na Nasze Skały

13 Gru 2009

Impreza i Zawody wigilijne (na ściance w hali AZS na ul. Banacha 2) już za nami. Przyznam, że frekwencją oraz zaangażowaniem w strój byłem (i chyba nie tylko ja) bardzo pozytywnie zaskoczony.

PP w Boulderingu

12 Gru 2009

W miniony weekend, podczas Festiwalu Górskiego w Krakowie odbyła się ostatnia tegoroczna edycja zawodów Pucharu Polski w Boulderingu. Finaliści startowali w hali głównej festiwalu, przed licznie zgromadzoną publicznością.

Finał Pucharu Polski Juniorów

7 Gru 2009

W weekend 28 listopada, w Tarnowie odbyły się ostatnie zawody juniorów w tym roku. Młodzi zawodnicy rywalizowali w konkurencjach prowadzenie i na czas.

TRAFO 2

30 Lis 2009

W ostatnią sobotę w Katowicach odbyły się największe i najmocniej obsadzone zawody boulderowe w Polsce. W Centrum Transformator wystartowało ok. 60 kobiet i ponad 270 facetów, w tym ścisła polska czołówka. „Nasi” jak zwykle nie zawiedli i kilka osób z klubu znalazło się w finałach. Startujący musieli wykazać się nie tylko mocą, ale także wytrzymałością. […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj