Archiwum dla Sie 2009

I jeszcze w Tatrach…

30 Sie 2009

Oprócz tego, o czym informowaliśmy wcześniej, w Tatrach aktywnośc naszych Klubowiczów nie ustaje. Najciekawsze są kolejne nowości niestrudzonego Jana Hobrzańskiego, który tym razem wyznaczył częściowo nowe linie na Kopie Spadowej i Kazalnicy. Pierwsza to kombinacja o nazwie „VadeMecum” wytyczona wraz z Mirkiem Koprowskim i Janem Nawieśnikiem (8. 08. 09). Trudności V+. Druga (17 08 09) […]

Krótki przegląd działań w Alpach i Dolomitach

11 Sie 2009

Wspinano się nie tylko w Tatrach (patrz poprzedni news). Także i w Alpach działał szereg zespołów, które walczyły ze zmiennym szczęściem – zarówno w okolicach Chamonix, jak i w Dolomitach (gdzie w obozie KW Warszawa brał udział Maciek Malicki przechodząc z różnymi partnerami szereg ciekawych linii).

Sezon w Tatrach trwa…

10 Sie 2009

Brak newsów w lipcu wcale nie oznacza, że Klubowicze w Tatrach się nie wspinali. Otóż wspinali się i wspinają nadal. Ciekawych przejść jest całkiem sporo, zarówno na drogach sportowych (głównie Mnich), jak i z asekuracją mieszaną. Sporo dróg padło na Słowacji.

Relacja z wyprawy do Peru

9 Sie 2009

Z wyprawy w peruwiańskie Andy wrócił właśnie nasz kolega klubowy – Paweł Józefowicz, który wspinał sie tam wraz z Krzyśkiem Sadlejem (który jeszcze tam pozostał). Zapraszam do zapoznania się z relacją Pawła.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj