Archiwum dla Wrz 2009

VI.6+ czyli mocno na Jurze, ale nie tylko…

29 Wrz 2009

W ostatnią niedzielę Kuba Jodłowski zrobił na Gołębniku drogę Hop za VI.6+. Na drogę składają się: bardzo czujna płyta (6.4+), bania i 3 syte ruchy. Kuba przystawiał się do drogi od dłuższego czasu i właśnie te 3 ostatnie ruchy go zrzucały, choć zdarzało się spadać z płytki. Tym razem nareszcie udało się połączyć wszystko w […]

Bulderowy PP

15 Wrz 2009

W ostatni weekend w Zakopanem odbyły się zawody Zako Boulder Power im. Bogusia Probulskiego. Była to jednocześnie druga w tym roku edycja Pucharu Polski. Na zawody zjechała się niezbyt liczna, ale mocna grupa zawodników.

Mocno w naszym wapieniu

14 Wrz 2009

Kuba Główka spędził owocny tydzień na Jurze.  Przez pierwsze kilka dni Kuba wspinał się pod Krakowem. Udało mu się sieknąć:

Dobre wieści z Westu

14 Wrz 2009

Stefan Madej i Michał „Kwiato” Kwiatkowski wykorzystując długie studenckie wakacje udali się na sportowe wspinanie do Francji i Hiszpanii. Początek działalności przypadł na Tarn.

Sukces naszych w Kirgizji!

13 Wrz 2009

Poniżej krótka informacja od Wojtka Ryczera, który wrócił właśnie z Kirgizji, gdzie w zespole z Rafałem Zającem z Wrocławia bardzo dzielnie sie powspinali. Niestety Michał Kasprowicz, ze względu na kontuzję został wyeliminowany z działań wspinaczkowych, ale towarzyszył oczywiście chłopakom w bazie:

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj