Archiwum dla Lut 2010

Nowa strona www.uka.pl

28 Lut 2010

Niniejszym mamy przyjemność zainaugurować nową klubową stronę internetową. Mamy nadzieję, że nowy layout spotka się z Waszym pozytywnym przyjęciem . Strona ma wiele nowych funkcjonalności począwszy od możliwości komentowania niusów, przez opcję samodzielnego dodawania galerii przez członków Klubu, a skończywszy na samodzielnym dodawaniu niusów przez klubowiczów (na stronie będą się pojawiać po akceptacji administratora). Wszelkie […]

1% dla UKA! Wbij z nami ringa!

28 Lut 2010

Zbliża się pora rozliczeń rocznych PIT Serdecznie zapraszamy do przeznaczania 1% na UKA. Jak co roku część pieniędzy pójdzie na Agamę, część na ubezpieczanie dróg w naszych jurajskich skałach (tę akcję UKA prowadzi już od 7 lat, ostatnio została obita Flaszka w Rzędkowicach), wreszcie chcielibyśmy jak najwięcej środków przeznaczyc na wyposażenie klubowej bulderowni, którą mamy […]

Nasi na VIII Memoriale Bartka Olszańskiego relacja Marcina Nowogródzkiego

24 Lut 2010

W dniach 20-21 lutego, w Zakopanem, w Słowackim kamieniołomie Tatrzańskiej Kotliny, w klimatycznym – zamkniętym przez resztę roku skrzydle „Domu turysty” oraz w Karczmie u Ratowników, odbył się VIII Memoriał Bartka Olszańskiego.

Mocne przejścia sportowe

24 Lut 2010

U nas końcówka zimy za oknem, ale na południu Europy da się działać sportowo. Pogoda nie rozpieszczała zawodników, ale kilka osób całkiem owocnie rozpoczęło sezon 2010.

Podsumowanie ZWI oraz kilka przejść okołoweekendowych

17 Lut 2010

Kolejny Zimowy Weekend Integracyjny za nami. Do Betlejemki przyjechało zaskakująco dużo Klubowiczów – przewinęło się ponad 30 osób, część w celach wspinaczkowych, część turystycznych lub skiturowych. I tak mimo niesprzyjającej pogody udało się nam przejść kilka ciekawych dróg (choć były też spektakularne wycofy 🙂 ) Wieczorna integracja i oczekiwanie na powrót zespołów (fot. Jacek Obmiński)

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj