Archiwum kategorii wydarzenia

9.04 – IV Impreza Warszawskiego Środowiska Wspinaczkowego

20 Mar 2010

Już 9 kwietnia serdecznie zapraszamy na kolejną, IV edycję Imprezy Warszawskiego Środowiska Wspinaczkowego. Impreza firmowana przez UKA i WspinVision z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – rok temu bawiło się z nami ponad 300 osób! Z pewnością to najlepsza rekomendacja, że warto i w tym roku się pojawić. Jak w poprzednich edycjach […]

Dookoła Annapurny – Trekking. Pokaz slajdów Jacka Patrzykonta.

10 Mar 2010

Zapraszamy na pokaz slajdów z trekkingu w Himalajach. Jacek Patrzykont przeniesie nas słowem i obrazem w czas trekkingu dookoła Annapurny. Pejzaże, ludzie, zwyczaje… Na pokaz slajdów zapraszamy w czwartek 25 marca o 18:40 do siedziby UKA na ul. Srebrnej 16. Po spotkaniu zapraszamy do pobliskiej karczmy „Zachcianek”.

WALNE ZGROMADZENIE UKA 2010

2 Mar 2010

Drodzy Klubowicze! Za dwa tygodnie we wtorek (16 marca) odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków UKA. Początek o godz. 17.00 w siedzibie klubu (Srebrna 16). Oczywiście w tym terminie nie będzie quorum, więc II termin wyznaczony jest na godz. 18.00 tego samego dnia i wówczas Zgromadzenie będzie władne podejmować uchwały bez względu na liczbę obecnych.