Archiwum dla Paź 2011

Podsumowanie startów w zawodach Pucharu Polski – Prowadzenie i Bouldering

27 Paź 2011

Wraz z końcówką skalnego sezonu, zbliżamy się również do ostatecznych rozstrzygnięć na arenie zawodniczej. Naszym reprezentantom pozostało już niewiele ponad miesiąc na „doładowanie” przed Mistrzostwami Polski w Bulderingu (Kraków 3-4.XII) oraz w Prowadzeniu (Wrocław 10-11.XII), obie te imprezy będą zarazem finałowymi edycjami Pucharu Polski. Warto zatem pokusić się o podsumowanie dotychczasowych startów naszych zawodników.

Weekend na Jurze i nie tylko

25 Paź 2011

Sezon już prawie się kończy, ale da się jeszcze wspinać. Choć dla niektórych +5 stopni to stanowczo za mało, dla innych oznacza to „warun”. A jak się połaczy moc i rozwspin z warunem, efekty bywają wyśmienite…

Uzupełnienie letnich przejść sportowych

24 Paź 2011

Sezon letni za nami, a klubowicze nie próżnowali. Najwięcej mocnych przejść miało miejsce na Jurze, ale dobre wieści płynęły także z Tarnu i Rodellaru. Oto kolejna garść informacji.

Zbiórka na rzecz Macieja Stańczaka

23 Paź 2011

Zarząd Fundacji Kukuczki, realizując swoje zadania statutowe podjął decyzję o organizacji zbiórki i pomocy finansowej na rzecz Macieja Stańczaka.

Koszmar na highlinie

21 Paź 2011

Głośno ostatnio o nowych highlinach w Dolomitach (Tre Cime), w Stanach (Fisher Towers) czy choćby w Tatrach (Cubryna, Zadni Mnich). Warto chyba przy tej okazji wspomnieć, że duch eksploracyjny obecny jest także w działaniach członka naszego Klubu – Krzyśka „Koszmarka” Kaczmarka, który po intensywnie przeslakowanych ostatnich dwóch latach w okolicach Warszawy i Kazimierza przygotował kilkanaście nowych […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj