Archiwum dla Lis 2011

Zaproszenie na I Manewry Dryboonkrowe Pamięci Ascety

30 Lis 2011

W imieniu KWW serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników drytoolingu (i nie tylko) do Janówka na „I Manewry Dryboonkrowe Pamięci Ascety”. Impreza odbędzie się 10 grudnia w Janówku – start od godziny 10. Więcej informacji o zapisach i formule zawodów znajdziecie tutaj.

Oświadczenie

30 Lis 2011

Klubowiczki i Klubowicze W związku ze źle odczytanymi, przez niektórych, intencjami naszego poprzedniego oświadczenia w sprawie Golden Lunacy (GL), pojawiającymi się zarzutami oraz próbami wywierania na nas presji  (głównie na forum internetowym wspinanie.pl), chcielibyśmy poinformować iż:

Warsztaty wspinaczkowe z Danim Andradą

28 Lis 2011

W imieniu organizatorów, firmy Boreal, Szkoły Alpinizmu W Pionie oraz Alpin Sklepu zapraszamy na Warsztaty Wspinaczkowo – Treningowe z czołowym światowym wspinaczem skalnym Danim Andradą oraz bezpłatne testy butów wspinaczkowych Boreala. Świetna zabawa! Niepowtarzalna okazja nauki od światowego lidera wspinania! Losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników! Warszawa 30.11.2011 Ściana Wspinaczkowa ul. Nowowiejska 37 B. Warsztaty od […]

Bloco Mikołaki – Impreza Warszawskiego Środowiska Wspinaczkowego, 9 grudnia.

26 Lis 2011

Serdecznie zapraszamy 9 grudnia na kolejną edycję Imprezy Warszawskiego Środowiska Wspinaczkowego – tym razem organizowaną w mikołajkowej atmosferze w jednej z najlepszych pakerni w Warszawie „Bloco”. Patronat nad imprezą objęło UKA i Wspinanie.pl.

Big Wall Project – pokaz slajdów Konrada Ociepki i Marcina Wszołka. 6 grudnia, godz. 19

25 Lis 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów na pokaz slajdów Konrada Ociepki i Marcina Wszołka „Big Wall Project”.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj