Archiwum dla Sty 2012

APEL – FUNDUSZ BERBEKI

27 Sty 2012

Szanowni Koledzy i Koleżanki, Czy wiesz co to jest Fundusz im K. Berbeki („FB”)? Jeśli nie, to ta korespondencja jest właśnie do Ciebie. A jeśli jednak znany Ci jest ten Fundusz to zapytaj siebie, kiedy ostatni raz pomogłeś kolegom lub ich bliskim dokonując wpłaty na ten cel?

PIKNIK WSPINACZKOWY I ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA

27 Sty 2012

Zapraszamy wszystkich chętnych na sobotę, 4 lutego na PIKNIK WSPINACZKOWY Szkoły W PIONIE i KW Warszawa oraz  TOWARZYSKIE ZAWODY WSPINACZKOWE O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA OCHOTA.

Adam Pustelnik w UKA – 31 stycznia

26 Sty 2012

Tej postaci nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Adam Pustelnik, jeden z najlepszych i najwszechstronniejszych polskich wspinaczy przedstawi nam szereg nietypowych historii zarówno z wielkich ścian, jak i ogródków sportowych.

Darowizna na Nasze Skały

12 Sty 2012

Tradycyjnie przekazaliśmy darowiznę  klubową na Nasze Skały. W tym roku zarząd wygospodarował kwotę 2500 PLN (wraz z  funduszami uzyskanymi podczas licytacji Wigilijnej). To właśnie dzięki podobnym wpłatom oraz pracy wielu osób, inicjatywa może pochwalić się wynikami takimi jak te na Jurze Północnej . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj