Archiwum dla Cze 2012

Krzysiek Sadlej nie żyje

24 Cze 2012

W sobotę 23 VI, w godzinach popołudniowych, podczas wspinaczki na Zamarłej Turni zginął nasz kolega i przyjaciel, wspaniały taternik i alpinista – Krzysiek Sadlej.

Juniorboulder 4 i Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych – relacja

22 Cze 2012

16 czerwca na ścianie w Hali Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się już czwarta edycja zawodów w boulderingu dla dzieci i młodzieży- Juniorboulder 4. Dla dwóch najstarszych kategorii wiekowych zawody te były jednocześnie pierwszymi w historii Mistrzostwami Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Boulderingu.

Kilka świetnych przejść na Jurze

18 Cze 2012

W ostatnim czasie nasze 2 klubowiczki pokazały moc pokonując drogi w stopniu 6.5, faceci też słabi nie są – czego efektem jest 6.6+

Wspinajmy się w górach – słowo wstępu o nagrodzie za wykazy przejść 2012

13 Cze 2012

Witajcie, Sezon letni zbliża się wielkimi krokami (podobno w weekend warun ma być w sam raz na pierwszy dalszy wypad na południe) dlatego pozwolę sobie ogłosić ważną informację dla wszystkich miłośników wspinania wielowyciągowego:

Puchar Polski dzieci i młodzików we wspinaczce na czas, Warszawa 2012

12 Cze 2012

9 czerwca w Centrum Sportów Ekstremalnych MartJack Extreme Event, rozegrano zawody Pucharu Polski dzieci i młodzików we wspinaczce na czas. Organizatorem był Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zawody odbyły się

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj