Archiwum dla Sie 2012

Chamonix jeszcze raz – tym razem na Igłach

30 Sie 2012

„Cześć, mam pytanie, czy na Igły warto jechać tylko na tydzień?” – to pytanie od Radka spadło niczym niezamierzony prezent. Chamonix planowałem od długiego czasu ale w związku z robotą wszystkie plany się rozjechały, za nic nie byłem w stanie wziąć dwóch tygodni wolnego. „Oczywiście, jedziemy”, nie mogło być innej odpowiedzi. Na tydzień przed wyjazdem […]

Chamonix, czyli Freney i nie tylko

28 Sie 2012

Klubowicze skrzętnie wykorzystują swoje urlopy na poruszanie się w rejonie masywu Mt. Blanc i nie tylko. Raporty z dokonań podsumowuje relacja Wojtka Ryczera, który dodatkowo postarał się o stworzenie przyjemnej dla oka galeryjki.  

Polacy na szczycie Nameless Trango Tower

25 Sie 2012

Takie newsy wrzuca się chętnie. Miło donieść, iż 19 sierpnia na szczycie Trango Tower w Karakorum stanął nasz kolega klubowy Maciek Ciesielski, w zespole z Łukaszem Mirowskim i Mariuszem Serdą. Jest to drugie polskie wejście na szczyt tej turni. Wielkie gratulacje dla całego zespołu. Poniżej kilka słów od Maćka jeszcze ze Skardu zablokowanego przez Talibów.

Relacja z obozu AILEFROIDE 2012

22 Sie 2012

Czyli socjal zamiast cyfry .txt||Piotr Banasik .img||Zbyszek Warakomski Na dwutygodniowy obóz UKA w Ailefroide przyjechaliśmy w końcówce lipca. Krajobraz po opadzie nie zachęcał. Już następnego dnia okazało się, że to podpucha.

Podziękowania

14 Sie 2012

W imieniu Rodziny Krzysztofa Sadleja oraz jego Przyjaciół i Bliskich dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc finansowo dzieci Krzyśka. Pieniądze, ktore wpłyneły na konto Klubu zostały przekazane mamie dzieci. Jednocześnie prosimy by ewentualną dalszą pomoc finansową kierować na konto Funduszu Berbeki przy Polskim Związku Alpinizmu. Tutaj informacje o Funduszu Dziękujemy Zarząd UKA

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj