Archiwum dla Cze 2013

Puchar Polski Młodzików i Dzieci na czas – relacja

25 Cze 2013

Sobotnimi zawodami we wspinaniu na czas, w Warszawie,  zainaugurowała rywalizacja w tegorocznej edycji Pucharu Polski Młodzików i Dzieci. Na ścianie wspinaczkowej w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji gminy Białołęka stawiło się niemalże 40 najlepszych młodych sprinterów z całej Polski. Jak zwykle bardzo mocną ekipę wystawiła Skarpa Lublin. Wystartowały również silne reprezentacje  z Bytomia, Jastrzębia-Zdrój, Tarnowa i Warszawy. […]

Obóz górski 2013 w Bergell [aktualizacja]

21 Cze 2013

W tym roku chcielibyśmy zaprosić wszystkie Klubowiczki i Klubowiczów na obóz letni w rejonie Bergell (okolice Piz Badile) Piz Badile (fot. Rafał Biszon Burczyński) Termin obozu wyznaczamy od 03 do 10 sierpnia 2013. Wstępne info umieszczamy już teraz (rezerwujcie urlopy). Aktualizacja / szczegóły:  

Podumowanie III Biegu ŻUKA.

17 Cze 2013

  Niecały tydzień temu 40 osób ukończyło III Bieg ŻUKA. Za dobiegnięcie do mety wszystkim należą się wielkie gratulacje. Trasa nie była zbyt łatwa, przekonałem się o tym w ostatni piątek osobiście (podczas biegu sprawdzałem czy nie pozostały jeszcze jakieś oznakowania do uprzątnięcia). Dzięki wszystkim uczestnikom udało się uzbierać 400 PLN na Fundusz Berbeki.

Kadra UKA Agama na zawody Rock Junior 2013 w Arco

15 Cze 2013

W największych europejskich zawodach dla dzieci i młodzieży Rock Junior w Arco odbywających się w trakcie festiwalu Rock Master 2013 sekcję UKA Agama reprezentować będą:

Msza święta w intencji zmarłych wspinaczy

13 Cze 2013

W ramach akcji „Pamiętamy”, od 2 lat, w dniu 15 czerwca – wspomnienia naszego patrona, Świętego Bernarda z Menthon, w Bazylice Świętokrzyskiej odprawiana jest Msza Święta w intencji naszych Zmarłych Koleżanek i Kolegów.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj