Program kursów UKA 2017

Drodzy Klubowicze,
 
Rusza akcja doszkalająca UKA!!!! 100% Klubowiczów wspina się w górach!!! 
 
Celem akcji jest by jak najwięcej klubowiczów zaczęło się wspinać w górach / wróciło do wspinania w górach. Chcemy uprościć ścieżkę rozwoju od wspinania na panelu po wspinanie w górach oraz pomóc w powrocie do wspinanie osobom „po przerwie”. Dostosujemy się do współczesnych realiów, wiemy, że macie studia, prace, rodzinę, urlop, wakacje i często trudno w to jest wpasować kilkudniowe lub kilkutygodniowe szkolenia skałkowe i górskie wg programów proponowanych przez PZA.
 

Czytaj dalej

Warsztaty i ćwiczenia z autoratownictwa. Makak 26 czerwca, godz 19.30

Tuż przed sezonem górskim proponuję Wam przypomnienie (zapewne rozszerzenie) oraz unifikację wiedzy i umiejętności z zakresu autoratownictwa. Wiedzę tą w różnym stopniu pozyskaliście na kursach skałkowych i tatrzańskich, lecz czasami warto ją sobie przypomnieć i poćwiczyć wspólnie.

Termin warsztatów: 26 czerwca 2017 (poniedziałek) , godz. 19.30

Miejsce: Arena Makak  – www.arenamakak.pl

Wstęp: otwarty dla wszystkich i darmowy (oczywiście zapraszam wcześniej do powspinania na ścianie Makak – to już standardowo odpłatnie).

Czas trwania: ~2,5h

W celu zaplanowania zajęć, zainteresowanych proszę o zgłoszenia na mój adres: marek@uka.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Osoby ćwiczące proszę o zabranie sprzętu wykorzystywanego w górach (lina, uprząż, pętle, taśmy, ekspresy, repy, karabinki… bez kości, haków itp.)

Czytaj dalej

Adam Okrasiński nie żyje.

W dniu wczorajszym, w wyniku wypadku zginął nasz klubowy kolega Adam Okrasiński. Zawsze radosny i uśmiechnięty- taki pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie i przyjaciołom Zarząd UKA składa głębokie kondolencje.