1% dla UKA

Cześ

Niestety w wyniku opóźnienia w złożeniu sprawozdania za rok 2018 nie zostaliśmy umieszczeniu przez Ministerstwo na liście organizacji uprawnionych do otrzymywania 1% dla OPP za rok 2019. W przyszłym roku sytuacja wróci do normalności, ale w tym roku zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz Naszych Skał.

Mam nadzieję, iż o misji Naszych Skał nikogo nie muszę informować, a niezorientowanych zachęcam do zapoznania na stronie: http://naszeskaly.pl/

Aby przekazać 1% na Nasze Skały należy umieścić numer KRS 0000084062 oraz koniecznie wpisać konkretny cel wpłaty,  w tym celu w polu  „Cel szczegółowy 1%„,  wpisujemy  NASZE SKAŁY„. Wynika to z faktu, że Fundacja im. J. Kukuczki prowadzi wiele działań, na które zbiera środki.

Pełna instrukcja dostępna na stronie: http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.ph


Cześć UKA,

Dużym kroki zbliża się rozliczenie z fiskusem – w tym roku mamy czas do 2 maja. Część z Was już to robiła, więc to będzie tylko przypomnienie. Dla tej części z Was, która do tej pory tego nie robiła zachęcam do wzięcia udziału w przekazaniu darowizny w postaci 1% wartości Waszego podatku na UKA. Nawet kilka  dodatkowych złotówek w budżecie klubu to m.in:

  • nowe ringi i stanowiska w skałach
  • dofinansowania wyjazdów klubowych
  • dofinansowanie zawodników i organizacji zawodów
  • wspieranie wypraw górskich

Poniżej zamieszczam plakat przygotowany specjalnie przez Naszego Klubowicza Wojtka Ryczera specjalnie na tą okazję:

 

 

Dodane przez:
krzysiek b

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj