Program kursów UKA 2017

Drodzy Klubowicze,
 
Rusza akcja doszkalająca UKA!!!! 100% Klubowiczów wspina się w górach!!! 
 
Celem akcji jest by jak najwięcej klubowiczów zaczęło się wspinać w górach / wróciło do wspinania w górach. Chcemy uprościć ścieżkę rozwoju od wspinania na panelu po wspinanie w górach oraz pomóc w powrocie do wspinanie osobom „po przerwie”. Dostosujemy się do współczesnych realiów, wiemy, że macie studia, prace, rodzinę, urlop, wakacje i często trudno w to jest wpasować kilkudniowe lub kilkutygodniowe szkolenia skałkowe i górskie wg programów proponowanych przez PZA.
 

 
Dlatego proponujemy dopasowany program, który dzieli ścieżkę rozwoju od panelu po góry na 4 etapy – skały obite, skały wielowyciągowe, skały tradowe i góry. Każdy etap to krótki wyjazd na weekend (lub piątek-niedziela). Wiemy, że każdy z was ma jakąś „swoją historię” wspinaczkową i znajduje się na innym „etapie”, czasem nie do końca tak jasnym i czytelnym. Dlatego każde szkolenie w terenie jest poprzedzone 2-godzinnym spotkaniem na ściance w Warszawie, tak by przypomnieć sobie podstawowe manewry sprzętowe przed wyjazdem w teren, ujednolicić umiejętności między kursantami.
 
Dodatkowo żeby was zachęcić – osoby które zdecydują się na 2 kursy w tym roku, będą zwolnione ze składek klubowych w roku kolejnym (dotyczy obecnych klubowiczów jak i osób planujących wstąpić w szeregi UKA).
 
Akcja skierowana jest zarówno dla klubowiczów jak i dla osób którzy chcą wstąpić w szeregi UKA. Zapraszamy wszystkich! 
 
ZAPISY RUSZYŁY!!! Zapisujemy się bezpośrednio u naszych instruktorów – kontakt w tabeli z zestawieniem szkoleń. W razie pytań ogólnych np. „czy się nadaję na kurs” – proszę o kontakt do Karola Nurzyńskiego 500-037-950.
 
 
Z taternickim,
 
Zespół UKA

Dodane przez:
krzysiek b

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj