UWAGA KONKURS!! UKA NA WAKACJACH

Chcesz zarobić 3 stówki paroma kliknięciami? Jednym robisz zdjęcie, kolejnymi dodajesz hashtagi #uka i #ukanawakacjach i wstawiasz na fejsa.

Czas na wrzucanie zdjęć do końca wakacji (tych uniwersyteckich, oczywiście) czyli do 30 września. Po północy zbierze się zarząd na nadzwyczajnym posiedzeniu i wybierze najbardziej kreatywną fotkę. Jej autor otrzyma bon do PolarSportu (pamiętajcie, że mamy tam fajne zniżki!) na 300 złotych.

Konkrety:

  1. Jakość zdjęcia ma drugorzędna znaczenie – liczy się fajny pomysł. Może być wykonane wypasioną lustrzanką za 20000 złotych, ale może być zrobione nawet Nokią 3210.
  2. Zdjęcie musi zawierać logo bądź napis UKA w nietypowej formie: pomysłów na pewno Ci nie zabraknie – można je ułożyć z piasku, kamieni, chmur, makaronu, ludzi i czegokolwiek innego! Logo bądź napis nie musi być tematem głównym zdjęcia, ale musi być dobrze widoczne.
  3. Konkurs trwa od dziś (6 lipca) do 30 września 2017 roku.
  4. Aby wziąć w nim udział należy opublikować zdjęcie na swojej tablicy na Facebooku i dopisać 2 hashtagi: #uka oraz #ukanawakacjach.
  5. Poprzez udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku przez Uniwersytecki Klub Alpinistyczny (ze wszystkich nadesłanych zdjęć będziemy chcieli stworzyć jakiś fajny kolaż, stąd potrzebna niniejsza zgoda).
  6. Wyłonienie laureata konkursu nastąpi nie później niż 7 października 2017 roku.
  7. Zwycięzca otrzyma bon do sklepu PolarSport opiewający na kwotę 300 złotych.

Dodane przez:
Marek

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.