Wieści z Jury, Ceuse, Magic Wood i Tarnu.

Wakacje w pełni, wiele osób korzysta z dłuższych wypadów „na west”, część napiera w naszych skałach. Ważne, że forma dopisuje, a mocne przejścia są na porządku dziennym: kobiety do 7c+, faceci zahaczają o VI.6. Chyba trzeba będzie podnieść minimum do BUKI 😉

Długi pobyt w Ceuse świetnie wykorzystała Nina Gmiter. Do najlepszych jej przejść należą: Le privilege du serpent 7c+ RP, Makach Walou 7c+ RP, Mirrage 7c+ RP. Do tego Nina dorzuciła 4 drogi w stopniu 7c również w stylu RP, 7b flash i kilka 7a+ OS’em.

Kolejny wizyta na Okienniku Kuby Główki i kolejne mocne przejścia. Tym razem w drugiej próbie Kuba sieknął Koniec Wyścigu VI.5+. Kuba wystartował także w kolejnej edycji PŚ w Boulderingu w Monachium. Jak sam przyznaje nie odczytał kilku baldów i niestety tym razem tylko 47 miejsce.

Stefan Madej cały czas weekendowo działa na Jurze. Do wykazu dorzucił ostatnio Powitanie Wiosny 5+/6 i Wycieczkę do Ojcowa za VI.5+ obie w stylu RP.

Krzysiek Banasik wspinał się w „białych skałach”. W stylu RP padły: Supernowa 6.4+/5 (2pr.), Kobiety i Medycyna 6.4+, Czarna wdowa 6.4 (2pr. nie poleca drogi w trosce o palec) i Strzelcy Podhalańscy 6.3+/4 (poleca), oraz w stylu OS Obadi Obada 6.3+  (gorąco poleca).

Wojtek Roman również sieknął: Supernową 6.4+/5 (2pr.), Kobiety i Medycyne 6.4+ do czego dorzucił jeszcze 6.4 flashem!

Michał Kwiatkowski w ramach „The Cyfra Trip” dotarł do Tarnu, gdzie na razie łapie wytrzymałkę i zrobił tylko 7b w 2 próbie. Wcześniej wspinał się na bulderach w Magic Wood gdzie zrobił: Morgenlatte 7B, James Bong 7A+ i Deposhow 7A+.

W Magic Wood wspinał się również Bartosz Jarosiewicz. W czasie 6 dniu udało mu się zrobić: Unendliche Geschichte part 2 za  8A RP, Intermezzo 7C w drugiej próbie,  Goldfish 7B+ RP. Do tego flashykiem „bańkę” za 7B+ i dwie inne 7B w tym samym stylu.

Sezon w pełni więc niebawem kolejne wieści!

Dodane przez:
Bartek J

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj