Zbieramy wykazy przejść

Drodzy Klubowicze, Drogie Klubowiczki,
Niniejszym ogłaszam zbiór wykazów przejść o którym informowałem przed rozpoczęciem sezonu letniego. Dla tych ze słabsza pamięcią zacytuję:
„Niezależnie od tego na jakim poziomie się wspinacie nagroda może wpaść w Wasze ręce. Komisja (zarząd klubu) będzie oceniała wykazy przejść podchodząc do każdego indywidualnie. Pod uwagę będą brane trudności, długość dróg, progres wspinacza w sezonie, drogi mniej uczęszczane bądź bardziej przygodowe, ilość dróg itd… Kryteriów jest sporo, więc każdy może spróbować się w tym w czym jest mocny. Pod uwagę brane są wszystkie rejony górskie, ale wspinaczki muszą zawierać się w sezonie letnim i muszą dotyczyć przejść wielowyciągowych. Czyli Alpy, Tatry, Dolomity itd. Na zimę szykujemy oddzielną kategorię!”
A teraz konkrety. w załączniku (który wysłałem MAILEM) znajdziecie prostą tabelkę w ogólnodostępnym formacie Excel w której szybko się odnajdziecie. Dla tych, którzy mają problem z otwieraniem załączników proponuję wysłać mi dokument z następującymi informacjami:
Nr przejścia, Rejon, Szczyt, Droga, Trudności, Styl, Data, Czas, Partner, Uwagi
Mimo wszystko szczerze zachęcam do korzystania z TABELKI z załącznika, który wysłałem mailem, bo powstała ona w celu ułatwienia i Wam i Nam zadania. Ponadto w ten sposób chcemy zebrać Wasze przejścia do podsumowania w naszym klubowym pisemku BUKA, więc przesyłajcie wszyscy Ci którzy się wspinaliście w tym sezonie!
MARTWALINIA (ang.Deadline hihihi) 30 października
Przejścia zbieram do 30 października, później nastąpi wyłonienie najlepiej rokujących Alpinistów, po wcześniejszych uzgodnieniach Kapituły.
Przy okazji zachęcam do częstszych odwiedzin naszej niedawno odświeżonej strony www.UKA.pl gdzie możecie znaleźć informację o bieżących wydarzeniach, informację o rejonach wspinaczkowych, albo możecie wymieniać się spostrzeżeniami na forum lub w komentarzach. Poznawajmy się lepiej, to będzie się działo jeszcze więcej.
Z taternickim,
Krzysiek „Banaś” Banasik
ps
Zgłaszajcie się jeżeli nie otrzymaliście email-a tutaj w komentarzach, albo bezpośredni0 w mailu do mnie.

Dodane przez:
krzysiek b

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj