Nasi wysoko na Boulderfescie!

Gosia Kusztelak zajęła świetne drugie miejsce, a Romek Główka był czwarty podczas 9 edycji Boulderfestu.

W miniony weekend w lubelskiej Kotłowni odbyła się kolejna edycja zawodów Boulderfest. Na zawodników czekało 20 boulderów do pokonania w eliminacjach, a dla najlepszych dodatkowe 5 przystawek w finale. W tym roku bouldery układali Aleksander Romanowski (KWW) i nasz klubowy kolega Wawa Zakrzewski. W 5 grupach wystartowało 209 mężczyzn i 54 panie. Aż szóstka naszych zawodników przeszła pomyślnie eliminacje.

W finale Gosia Kusztelak uzyskała taki sam wynik jak Agata Modrzejewska i najwyższy stopień podium przegrała wynikiem z eliminacji. Marta Czajkowska zajęła miejsce piąte, a Nina Gmiter była siódma.

Wśród panów tuż poza podium uplasował się Romek Główka, na miejscu szóstym był Kuba Jodłowski, a Szymon Łodziński rywalizacje zakończył na 11 pozycji. Poza finałami na 15 miejscu wylądował Bartek Jarosiewicz, a Michał „Marines” Łodziński był 22.

Gratulacje!

Dodane przez:
Bartek J

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj