Uzupełnienie letnich przejść sportowych

Sezon letni za nami, a klubowicze nie próżnowali. Najwięcej mocnych przejść miało miejsce na Jurze, ale dobre wieści płynęły także z Tarnu i Rodellaru. Oto kolejna garść informacji.

Wcześniejsze newsy TUTAJ

Nina Gmiter spędziła wakacje w Rodellar. Udało jej sie poprowadzić dwie 8a+ w stylu RP: Sierra de Guarras i Kings of Metal. Do tego Nina przeszła 3 drogi w stopniu 8a: El corredor de la Muerte, Gracias fina i Lola. w stylu OS padły: Aquest any si i Pince sans Rire obie w stopniu 7b+.

Maciek Bukowski zrobił w tym sezonie kilka mocnych dróg na Jurze. Na pierwszym miejscu Aleja Zasłużonych VI.5+/6. Dalej kilka VI.5+: Pała Kardynała, Kaprys Bogów i Idą Łysi.

Wszystki padły w stylu RP.

Rafał Pawiński już na wiosnę uporał się z drogą Mrtvaski ples 8b w Ospie. Do tego najmocniejszym akcentem sezonu było zrobienie 7c w stylu OS: Egocentrismo w Rodellar. Poza tym Rafałowi udało się zrobić kilka 8a w Margalefie, Rodellar i Ospie.

Szymon Łodziński przeszedł na Jurze Aleję Zasłużonych VI.5+/6. Do tego odwiedził Frankenjurę gdzie udało mu się zrobić: Master Blaster 10-/10, Elektrischer Sturm in der Hölle 9+. Do tego w stylu OS Szymon zrobił: Fall Out 9/9+.

Jeżeli o jakiś przejściach nie napisałem, to znaczy że informacje do mnie po prostu nie dotarły. Jeśli ktoś chce się czymś pochwalić 😉 to serdecznie zapraszam: bjaroszz (at) tlen .pl

Dodane przez:
Bartek J

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj