Zimowy Weekend integracyjny w Morskim Oku 2-4.03

Zima, ach to Ty!

W końcu przyszła do nas zima!

Za przykładem Marii Konopnickiej chcielibyśmy pokazać, że kto jak kto, ale Uniwersytecki Klub Alpinistyczny zimy się nie boi!
Będziemy mogli to wszyscy wspólnie zamanifestować w pierwszy weekend marca 2-4.03 podczas klubowego weekendu integracyjnego.

Mimo różnych pomysłów i prób spotkamy się tak jak w tamtym roku w naszej ukochanej Dolinie Rybiego Potoku, czyli w Moku. Bazą będzie oczywiście Stare Schronisko.

Zgłoszenia proszę wpisywać w specjalnie przygotowanym arkuszu lub zgłaszać się mailowo do Maćka Kowalczyka (helmofon(at)gmail.com).

Prosiłbym o rozsądne decyzje i ewentualne uwagi w arkuszu, aby uniknąć sytuacji z zeszłego roku, kiedy stawiła się niecała połowa chętnych. Choć oczywiście mam nadzieję, że chętnych będzie dużo i niezależnie czy interesuje nas wspinanie, narty, spacerowanie czy po prostu dobra zabawa pokażemy wspólnie zimie gdzie jest jej miejsce 🙂

Do zobaczenia!

Dodane przez:
helmik

komentarze 23 do “Zimowy Weekend integracyjny w Morskim Oku 2-4.03”

 1. jarecki
  08-03-2012 o godz. 17:48, jarecki pisze:

  gratulacje, dla reżysera i aktorów 😉
  a mam pytanie jakie warunki byly w rynnie wawrytki ?

 2. helmik
  09-03-2012 o godz. 08:46, helmik pisze:

  slabe, zdziwila mnie ta rynna bardzo. pierwszy wyciag w rynnie byl trudny i z bardzo slaba asekuracja. wszytsko przykryte sniegiem i lodem, ale nie w takim stopniu zeby to przewspinac, wiec trzeba bylo duzo czyscic.

 3. notonic
  09-03-2012 o godz. 16:24, notonic pisze:

  Czy ktoś zabierał z 6 w Starym Schronie klubowe lonże BD do dziab? Wisiały samotnie nad moją pryczą i pytanie czy ktoś wziął czy też ktoś inny sobie przywłaszczył.

  M>

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.