Wspinajmy się w górach – słowo wstępu o nagrodzie za wykazy przejść 2012

Witajcie,

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami (podobno w weekend warun ma być w sam raz na pierwszy dalszy wypad na południe) dlatego pozwolę sobie ogłosić ważną informację dla wszystkich miłośników wspinania wielowyciągowego:

Nagroda za górski wykaz przejść 2012!

Podobnie jak to było wcześnej i niezależnie od tego na jakim poziomie się wspinacie nagroda może wpaść w Wasze ręce. Komisja (zarząd klubu) będzie oceniała wykazy przejść podchodząc do każdego indywidualnie. Pod uwagę będą brane trudności, długość dróg, progres wspinacza w sezonie, drogi mniej uczęszczane bądź bardziej przygodowe, ilość dróg itd… Kryteriów jest sporo, więc każdy może spróbować się w tym w czym jest mocny. Pod uwagę brane są wszystkie rejony górskie, ale wspinaczki muszą zawierać się w sezonie letnim i muszą dotyczyć przejść wielowyciągowych. Czyli Alpy, Tatry, Dolomity itd.” W 2010 roku nagroda pieniężna powędrowała do Maćka Kowalczyka.

Zapraszam do łojenia i do czynnego uczestnictwa w organizowanych przez klub wydarzeniach górskich. Najważniejszym wydarzeniem będzie sierpniowy Obóz w Ailefroide 2012.

Na dniach pojawi się pełne info dot. obozu. Już teraz zachęcam do podjęcia innych inicjatyw i możliwe, że wspólnymi siłami uda się wcześniej zorganizować jakiś weekend integracyjny w Tatrach latem.

Z taternickim,
Krzysiek „Banaś” Banasik

Dodane przez:
krzysiek b

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj