Zaproszenie na pokaz slajdów z Australii

Australia to wilgotne lasy deszczowe, aromatyczny busz, skąpane w eukaliptusowej mgiełce Góry Błękitne, gorące piaszczyste wybrzeże i jeszcze gorętszy interior. Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb czerwonego lądu wraz z Małgorzatą Hoch-Zwolińską – 27 listopada, godz. 18.30, 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa.

„Właściwie nic szczególnego się nie zdarzyło. Przez kilka godzin jechaliśmy z niezmienną prędkością 116 km/h, a krajobraz za oknem praktycznie się nie zmieniał – tylko od czasu do czasu wśród kępek pożółkłych traw mignęło koryto wysuszonego potoku. Nie pamiętam też, żebyśmy mijali jakiś zakręt. A jednak właśnie w tamtej chwili poczułam napływającą falę wszechogarniającej szczęśliwości. Bo co może być wspanialszego niż pusta przestrzeń drogi wiodącej do czerwonego wnętrza Australii” – wspomina Małgorzata Hoch-Zwolińska.
Zapraszamy na fascynującą wycieczkę po wilgotnych lasach deszczowych, aromatycznym buszu, skąpanych w eukaliptusowej mgiełce Górach Błękitnych, gorącym piaszczystym wybrzeżu i jeszcze gorętszym interiorze, pustynnym miasteczku poszukiwaczy opali i winnicach południa. A wszystko to w kraju oddalonym o dwa dni drogi od domu…

Małgorzata Hoch-Zwolińska najchętniej podróżuje do krajów Azji Środkowej, ostatnio do tej listy dołączyły też antypody. Zwiedziła już Mongolię, Kirgistan, Uzbekistan, Gruzję, Armenię i Azerbejdżan.

Dodane przez:
notonic

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj