Nagroda UKA im Łukasza Wajsa AD 2012

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2012

Kapituła Nagrody, obradująca w składzie: Jakub Radziejowski, Karol Sulej i Marek Wierzbowski, jednomyślnie postanowiła przyznać w tym roku dwie nagrody główne i cztery wyróżnienia:

Kapituła przyznała 4 wyróżnienia:

1. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – koledze Szymonowi Łodzińskiemu za bardzo dobre wyniki w skałach, na licznych zawodach oraz zdobycie tytułu Mistrza Polski Młodzieżowców w prowadzeniu.

2. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN –koledze Stefanowi Madejowi za bardzo dobry sezon skałkowy (w tym dwie drogi do VI.7 RP) oraz za wyraźne podniesienie poziomu w stosunku do roku poprzedniego.

3. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN –koleżance Marcie Czajkowskiej w uznaniu sukcesów zarówno w skałach (kolejny już sezon liczne VI.5 RP), jak i w zawodach rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

4. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – koledze Jakubowi Główce, za wszechstronność na najwyższym poziomie, za zdobycie Wicemistrzostwa Polski Mężczyzn w prowadzeniu, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu polski w boulderingu oraz bardzo dobre przejścia skalne.

Dwie nagrody główne, jedną w kategorii górskiej drugą w kategorii sportowej:

1. Nagrodę Główną w wysokości 600 PLN – koledze Jakubowi Ziółkowskiemu w uznaniu za najlepsze polskie przejście boulderowe,  Khéops 8b w Fontainebleau.

2. Nagrodę Główną w wysokości 600 PLN – koledze Maciejowi Ciesielskiemu w uznaniu za wejście na Nameless Trango Tower, wraz z kolegami Mariuszem Serdą i Łukaszem Mirowskim.

Dodane przez:
jakub radziejowski

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj