Sprawdź formę przed sezonem – zapraszamy na zawody

Śniegi już prawie zniknęły – znak to, że sezon letni zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym – najwyższy czas sprawdzić, czy zimowe kucie szpona przełoży się na wynik. Zapraszamy na zawody bulderowe, które organizuje Arena Wspinaczkowa Wgórę – zwana popularnie Warszawianką 😉

Do pokonania będą 24 przystawki eliminacyjne, które przygotuje ekipa route setterów kierowanych przez Adama Pustelnika. Zawodnicy, którzy przejdą do finału, zmierzą się z 4 bulderami.

Kierownik sportowy zawodów, Adam Pustelnik mówi:

Serdecznie zapraszam do udziału w tej imprezie, skierowanej do wszystkich niezależnie od poziomu – sportowego jak i wzrostu. W eliminacjach na startujących czekać będą 24 buldery, podzielone na 3 poziomy trudności, tak aby każdy mógł się powspinać tego dnia. Będzie więc 8 bulderów łatwych, 8 mniej łatwych i 8 wcale nie łatwych. A dla głodnych sportowych emocji, lubiących rywalizację i tych którzy chcą pokazać kto najlepiej przepracował zimę, mamy trudne bulderu finałowe. Przyjdźcie 20 kwietnia i powspinajmy się razem!

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody pieniężne a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody. Wsparcia finansowego przy organizacji zawodów udzielił Partner Zawodów – LOTTO

Współorganizatorami jesteśmy my, czyli UKA wraz z  KW Warszawa. W czasie zawodów, na specjalnych stoiskach, będzie można zapoznać się z działalnością klubów oraz skorzystać (o ile pogoda pozwoli) z atrakcji okołowspinaczkowych w ogródku.

Przyjdźcie ze swoimi rodzinami, znajomymi oraz kibicami i wspólnie sprawdźmy formę przed sezonem!

Więcej informacji o zawodach oraz zapisy na:

http://www.wgore.arenarozrywki.pl/zawody

UKA-dom_green_4_final

Dodane przez:
saj

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj