Archiwum dla Gru 2010

Świątecznie

24 Gru 2010

Zarządu Klubu składa wszystkim Klubowiczkom i Klubowiczom serdeczne życzenia Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A w przyszłym roku wielu niezapomnianych chwil  w skałach i górach Świata oraz samych sukcesów – bynajmniej, nie wyłącznie wspinaczkowych (choc oczywiście niech będzie ich jak najwięcej – każdemu według potrzeb 🙂 Wasz Zarząd made by Marta i Banaś

Darowizna na Nasze Skały

16 Gru 2010

Zgodnie z coroczną już tradycją, nasz klub przekazał darowiznę na Nasze Skały. W tym roku środki w większości  zostały uzyskane dzięki licytacji podczas ostatniej Wigilii klubowej (po podliczeniu 2415). Zarząd dorzucił tyle, aby wyszło po 10 PLN na jednego członka. Wpłata wyniosła zatem 3220 PLN Życzymy owocnego wykorzystania

Nina Gmiter Wicemistrzynią Polski w prowadzeniu! Wyróżnienie UKA dla Niny

13 Gru 2010

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Polski w konkurencji prowadzenie.  Nasz klub reprezentowali Nina Gmiter i Szymon Łodziński. Oboje pomyślnie przeszli eliminacje i startowali w fazie finałowej.

Foto Konkurs UKA 2010 zakończony!

11 Gru 2010

Bardzo wam dziękuję za przesłanie swoich zdjęć. Dziękuję też za pracę jury w składzie Marta Czajkowska, Michał Kasprowicz i Eliza Kubarska. W tym roku jury najwyżej oceniło następujące prace:

Klubowe Zawody Wigilijne, impreza, Nagrody UKA, konkurs FOTO i aukcja na „Nasze Skały”

11 Gru 2010

Wczoraj rozegrane zostały klubowe przebierane Wigilijne Zawody na ściance Arena Wspinaczkowa Wgórę, połączone z imprezą w Cafe Ścianka. Rozdane zostały też NUKI (Nagrody UKA), ogłoszone wyniki konkursu FOTO, przeprowadzona została aukcja przedmiotów na szczytny cel – „Nasze Skały„.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj