NAGRODA 2012

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2012

Kapituła Nagrody, obradująca w składzie: Jakub Radziejowski, Karol Sulej i Marek Wierzbowski, jednomyślnie postanowiła przyznać dwie nagrody główne i cztery wyróżnienia:

Kapituła przyznała 4 wyróżnienia,

1. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – Szymonowi Łodzińskiemu za bardzo dobre wyniki w skałach, na licznych zawodach oraz zdobycie tytułu Mistrza Polski Młodzieżowców w prowadzeniu.

2. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – Stefanowi Madejowi za bardzo dobry sezon skałkowy  oraz za wyraźne podniesienie poziomu w stosunku do roku poprzedniego.

3. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – Marcie Czajkowskiej w uznaniu sukcesów zarówno w skałach, jak i w zawodach rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

4. Wyróżnienie w wysokości 250 PLN – Jakubowi Główce, za wszechstronność na najwyższym poziomie, za zdobycie Wicemistrzostwa Polski Mężczyzn w prowadzeniu, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu polski w boulderingu oraz bardzo dobre przejścia skalne.

 

Dwie nagrody główne, jedną w kategorii górskiej drugą w kategorii sportowej:

1. Nagrodę Główną w wysokości 600 PLN – koledze Jakubowi Ziółkowskiemu w uznaniu za najlepsze polskie przejście boulderowe,  Khéops   8b w Fontainebleau.

2. Nagrodę Główną w wysokości 600 PLN – koledze Maciejowi Ciesielskiemu w uznaniu za wejście na Trango Tower.

 

 

 

Dodaj komentarz