NAGRODA 2013

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2013

Kapituła Nagrody, obradująca w składzie: Jakub Radziejowski, Karol Sulej i Marek Wierzbowski, jednomyślnie postanowiła przyznać cztery nagrody:

  1. Nagrodę sportową w wysokości 500 PLN Maciejowi Bukowskiemu za znakomity sezon sportowy (i pierwsze życiowe 8c RP Flordia). Sezon ten jest jednocześnie bardzo dużym skokiem jakościowym, względem poprzednich osiągnięć Maćka.
  2. Nagrodę sportową w wysokości 500 PLN – Szymonowi Łodzińskiemu za bardzo dobre wyniki w skałach (w tym 8c RP Flordia i 8a+ OS Face de rat), 8a+ jest najlepszym tegorocznym klubowym OSem
  3. Nagrodę sportową w wysokości 500 PLN – Stefanowi Madejowi za bardzo dobre wyniki w skałach (w tym VI.7 RP Nie dla psa kiełbasa, wiele dróg 8b+ i 8b RP i szereg dróg 8a OS). Stefan jest obecnie posiadaczem największej w klubie liczby przebytych dróg w przedziale VI.6-VI.7 (blisko 30).
  1. Nagrodę za przejścia w górach w wysokości 500 PLN – koledze Michałowi Kasprowiczowi za dokonane wspólnie z kolegami z Wrocławia (Rafałem Zającem i Dawidem Sysakiem) pierwszego polskiego wejścia na Mt. Huntington drogą Harvardzką (VI, 5.9, A2, WI4, lód 70°, 1000 m). więcej na temat tego przejścia tutaj

.

Kapituła Nagrody

Jakub Radziejowski

Karol Sulej

Marek Wierzbowski

Dodaj komentarz