Archiwum dla Cze 2011

„ZOSTAJĄ GÓRY” PIOTR MORAWSKI. ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PO OKAZYJNEJ CENIE!

20 Cze 2011

W imieniu Olgi Morawskiej zapraszamy do zakupu książki „Zostają Góry” po specjalnej cenie 39 zł. Książkę z autografem Olgi można zakupić bezpośrednio u niej. Osobą kontaktową w sprawie zamówień jest Natalia Wolska, tel. 501 849 186, mail: info@morawska.pl.

Zaproszenie na spotkanie z Yvonem Chouinardem.

18 Cze 2011

Zapraszamy wszystkich serdecznie na współorganizowane przez SKG wydarzenie – 20 czerwca (poniedziałek) na Uniwersytecie Warszawskim Marek Kamiński i Krzysztof Wielicki poprowadzą spotkanie z jednym z największych według magazynu Fortune przedsiębiorców branży outdoorowej, z zamiłowania alpinistą, surferem i działaczem na rzecz środowiska – Yvonem Chouinardem.

Michał Wojewódzki pod Krakowem

14 Cze 2011

Czternastoletni Michał Wojewódzki (UKA Agama, Horyzont, W Górę), poprowadził w miniony weekend w skałach:

Mistrzostwa Polski na czas, Puchar Polski w boulderingu oraz UKS w Strzegomiu

13 Cze 2011

W  weekend 28-29 maja w Tarnowie odbyła się pierwsza edycja Pucharu Polski w boulderingu i Mistrzostwa Polski w konkurencji na czas. Nasi zawodnicy ładnie zawalczyli. W Strzegomiu zawodnicy z sekcji Agama znów na podium!  

PAMIĘTAMY O TYCH CO ODESZLI – msza w kościele Św. Krzyża

8 Cze 2011

W środę 15 czerwca 2011 roku, serdecznie zapraszamy wszystkich (bez względu na przynależność klubową), na godzinę 19:00 do Bazyliki Świętokrzyskiej (Kościół Św. Krzyża) na Krakowskim Przedmieściu. W w/w terminie ks. Romuald Paszczuk odprawi Mszę Świętą zbiorową w intencji naszych Koleżanek i Kolegów Zmarłych w górach i na nizinach. W trakcie mszy przewidziane jest czytanie listy […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj