Klubowy Foto konkurs 2012!

Zapraszamy do klubowego konkursu fotograficznego! Jak co roku czekamy na wasze zdjęcia, z wyjazdów wspinaczkowych z 2012 roku, zgłoszone do trzech kategorii: wspinaczkowej, krajobrazowej i okołowspinaczkowej. Zdjęcia będziemy publikować prawie od razu – w trzech galeriach na stronie uka.pl. Na tydzień przed wigilią klubową zamykamy przyjmowanie zdjęć i oddajemy wam je do ocenienia – poprzez … Czytaj dalej

Odszedł Janusz Nabrdalik

Smutna wiadomość, w dniu dzisiejszym po ciężkiej chorobie odszedł Janusz Nabrdalik. Od wielu lat związany ze środowiskiem wspinaczkowym, właściciel i założyciel firmy Lhotse bardzo dobrze znanej wszystkim wspinaczom. Zawsze miły i uśmiechnięty, jeszcze niedawno można go było spotkać w naszych skałach. Pogrzeb odbędzie się w piątek 30 listopada o godz. 14.00. Janusz zostanie pochowany na … Czytaj dalej

Zaproszenie na pokaz slajdów z Australii

Australia to wilgotne lasy deszczowe, aromatyczny busz, skąpane w eukaliptusowej mgiełce Góry Błękitne, gorące piaszczyste wybrzeże i jeszcze gorętszy interior. Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb czerwonego lądu wraz z Małgorzatą Hoch-Zwolińską – 27 listopada, godz. 18.30, 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa.

Czytaj dalej

Filmowa niespodzianka w Klubie – 22.11

Zapraszam wszystkich w najbliższy czwartek do Południka Zero na nasze kolejne klubowe spotkanie. Tym razem obejrzymy filmową niespodziankę – ci co byli na pokazach filmowych w poprzednich latach wiedzą, że warto. Tak więc namawiam gorąco do pojawienia się 🙂 Kiedy: 22 listopada, godzina 19 Gdzie: Południk Zero, ul. Wilcza 25 Do zobaczenia!

Zmiana danych adresowych UKA (rejestrowych)

Oficjalnie 14.11.2012 roku nasz klub zmienił dane adresu rejestrowego Zmiana ta została spowodowana sprzedażą lokalu w którym klub był bezpłatnie i serdecznie goszczony przez kilkanaście lat. Obecnie nasz klub jest zarejestrowany pod adresem: Bohaterewicza 5/7 m 42, 03-982 Warszawa (czyli u mnie w domu). Jest to tylko adres do korespondencji itp.

Obijanie UKA 24-25 Listopada – Już czas!!

Ludu Pracujący Miast i Wsi! Droga Młodzieży!

Święto narodowe za nami, zima za pasem lecz… już czas wykazać się w czynie społecznym!!

O ile aura pozwoli zapraszam wszystkich chętnych (a przede wszystkim ekiperów klubowych) do Podlesic, w celu przygotowania następnego ogródka wspinaczkowego. Tym razem zajmiemy się rejonem Bogdanka – Góra Popielowa. Asekuracja wymaga tam odnowienia (możliwość prowadzenia nowych dróg), a cały teren odkrzaczenia itp. Jak zwykle chcemy przygotować rejon „pod klucz”.
Nie lękajcie się – pracy starczy dla każdego.

Czytaj dalej