Archiwum dla Lis 2012

„A góry nad nami jak niebo” – zaproszenie na wernisaż Mirki i Jacka Patrzykontów – 1.XII

28 Lis 2012

W imieniu Mirki i Jacka Patrzykontów serdecznie zapraszam na wernisaż „A góry nad nami jak niebo”, który odbędzie się 1 grudnia, o godzinie 19, w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe (ul. Podskarbińska 2).

Klubowy Foto konkurs 2012!

25 Lis 2012

Zapraszamy do klubowego konkursu fotograficznego! Jak co roku czekamy na wasze zdjęcia, z wyjazdów wspinaczkowych z 2012 roku, zgłoszone do trzech kategorii: wspinaczkowej, krajobrazowej i okołowspinaczkowej. Zdjęcia będziemy publikować prawie od razu – w trzech galeriach na stronie uka.pl. Na tydzień przed wigilią klubową zamykamy przyjmowanie zdjęć i oddajemy wam je do ocenienia – poprzez […]

Odszedł Janusz Nabrdalik

23 Lis 2012

Smutna wiadomość, w dniu dzisiejszym po ciężkiej chorobie odszedł Janusz Nabrdalik. Od wielu lat związany ze środowiskiem wspinaczkowym, właściciel i założyciel firmy Lhotse bardzo dobrze znanej wszystkim wspinaczom. Zawsze miły i uśmiechnięty, jeszcze niedawno można go było spotkać w naszych skałach. Pogrzeb odbędzie się w piątek 30 listopada o godz. 14.00. Janusz zostanie pochowany na […]

Zaproszenie na pokaz slajdów z Australii

23 Lis 2012

Australia to wilgotne lasy deszczowe, aromatyczny busz, skąpane w eukaliptusowej mgiełce Góry Błękitne, gorące piaszczyste wybrzeże i jeszcze gorętszy interior. Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb czerwonego lądu wraz z Małgorzatą Hoch-Zwolińską – 27 listopada, godz. 18.30, 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa.

Filmowa niespodzianka w Klubie – 22.11

19 Lis 2012

Zapraszam wszystkich w najbliższy czwartek do Południka Zero na nasze kolejne klubowe spotkanie. Tym razem obejrzymy filmową niespodziankę – ci co byli na pokazach filmowych w poprzednich latach wiedzą, że warto. Tak więc namawiam gorąco do pojawienia się 🙂 Kiedy: 22 listopada, godzina 19 Gdzie: Południk Zero, ul. Wilcza 25 Do zobaczenia!

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj