Archiwum dla Gru 2012

Nagroda UKA im Łukasza Wajsa AD 2012

28 Gru 2012

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2012 Kapituła Nagrody, obradująca w składzie:

Slajdy Maćka Ciesielskiego 13.12, Wigilia Klubowa 14.12

7 Gru 2012

Już w najbliższy czwartek 13 grudnia zapraszamy wszystkich na pokaz slajdów Maćka Ciesielskiego z Trango Tower. Jedno z najlepszych przejść górskich tego roku, z pewnością warto zobaczyć. „Wściekłe psy na Trango”, Południk Zero, ul. Wilcza 25, 13 grudnia, godz. 19 ————————— A następnego dnia w piątek 14 grudnia spotykamy się na Wigilii Klubowej w Arenie […]

Kolejny sukces w Patagonii

7 Gru 2012

W ramach kolejnych działań patagońskich, wykorzystując drugie okno pogodowe udało się Kubie Radziejowskiemu i Marcinowi Tomaszewskiemu zdobyć Aguja Poincenot drogą Whillansa. Tym razem okno było bardzo krótkie i nie tak dobre – wiatr, zimno, dużo świeżego śniegu w ścianie – tak, że wiele zespołów zrezygnowało z działania tego dnia.

UKA partnerem nowego ultramaratonu „Granią Tatr”

5 Gru 2012

22 czerwca 2013 roku na mapie górskich imprez biegowych pojawi się nowa impreza – ultramaraton „Bieg Granią Tatr” organizowany przez Tatra Team i TOPR, a przy organizacji którego UKA będzie partnerem. Już dziś można stwierdzić, że to będzie jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce. 70 kilometrów i 5000 metrów przewyższenia.

UKA z sukcesami w Pucharze Młodzików i Dzieci

5 Gru 2012

W sobotę 1 grudnia w Koninie odbył się finał Pucharu Młodzików i Dzieci. Nasi najmłodsi zawodnicy wywalczyli 3 medale, każdy w innym kolorze. Bartek Winiarek zwyciężył, Maja Topolewska zajęła drugie miejsce, a Kostek Sobański trzecie! Pozostali nasi najmłodsi zawodnicy też wypadli bardzo dobrze.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj