Archiwum dla Gru 2012

Nagroda UKA im Łukasza Wajsa AD 2012

28 Gru 2012

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2012 Kapituła Nagrody, obradująca w składzie:

Kolejny sukces w Patagonii

7 Gru 2012

W ramach kolejnych działań patagońskich, wykorzystując drugie okno pogodowe udało się Kubie Radziejowskiemu i Marcinowi Tomaszewskiemu zdobyć Aguja Poincenot drogą Whillansa. Tym razem okno było bardzo krótkie i nie tak dobre – wiatr, zimno, dużo świeżego śniegu w ścianie – tak, że wiele zespołów zrezygnowało z działania tego dnia.

UKA z sukcesami w Pucharze Młodzików i Dzieci

5 Gru 2012

W sobotę 1 grudnia w Koninie odbył się finał Pucharu Młodzików i Dzieci. Nasi najmłodsi zawodnicy wywalczyli 3 medale, każdy w innym kolorze. Bartek Winiarek zwyciężył, Maja Topolewska zajęła drugie miejsce, a Kostek Sobański trzecie! Pozostali nasi najmłodsi zawodnicy też wypadli bardzo dobrze.

Prezes z Marcinem Tomaszewskim na Cerro Torre!

1 Gru 2012

Dobre wieści od Kuby Radziejowskiego, który razem z Marcinem Tomaszewskim przebywa od niecałego tygodnia w Patagonii. 3 dni temu udało im się w rewelacyjnym czasie 12,5 godzin przejść Ragni Route na Cerro Torre (inaczej Drogę Ferrariego). Było to pierwsze polskie i prawdopodobnie 24 lub 25 powtórzenie tej drogi. Wieeelkie gratulacje!!! Kuba z Marcinem mają jeszcze […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj