Archiwum dla Maj 2013

III Bieg ŻUKA – już 11 czerwca

29 Maj 2013

Już za niecałe 2 tygodnie zapraszam na III (późnowiosenną) odsłonę Biegu ŻUKA. Bieg odbędzie się we wtorek 11 czerwca o godzinie 18:30 (biuro zawodów otworzymy koło 18:00).

Ultrabieg „Granią Tatr” już za 3 miesiące. Obóz przygotowawczy z Marcinem Świercem.

16 Maj 2013

Już za 3 miesiące 17 sierpnia odbędzie się pierwszy ultramaraton w Tatrach Polskich bieg „Granią Tatr”, którego UKA jest partnerem. BUGT będzie najbardziej spektakularnym i najtrudniejszym biegiem w naszym kraju w tym roku. By go ukończyć, trzeba mieć wiedzę jak się przygotować. Wszystkich chętnych biegaczy górskich zapraszamy na obóz przygotowawczy do Biegu Granią Tatr i […]

Góry Wartości – spotkanie z Ryszardem Pawłowskim

15 Maj 2013

Przed nami, już za tydzień kolejne (ostatnie w sezonie) spotkanie z cyklu „Góry Wartości”. Tym razem gościem będzie czołowy

Świetne przejścia skałkowe – sportowe, a także „na własnej”

10 Maj 2013

  W ostatnim miesiącu wreszcie dało się wspinać. Zaczynając na Jurze, przez Frankenjurę i Osp aż po Sycylię nasi klubowicze intensywnie nadrabiali zimowy brak wspinu. Padło wiele świetnych przejść, a część osób po rzetelnym przepracowaniu zimy, już podniosło swój poziom.      

Ola Lewicka wygrała „czasówkę” w Tarnowie!

8 Maj 2013

Ola Lewicka (Climbrock, Wgórę) wygrała zawody Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych na czas w formacie klasycznym. Ola na codzień trenuje w sekcji UKA Agama, pod okiem Gosi Kusztelak.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj