Archiwum dla Gru 2013

Klubowe zawody wigilijne – podsumowanie

24 Gru 2013

Tradycyjnie już, pod koniec roku, zostały rozegrane na Arenie Wspinaczkowej „Wgórę” klubowe wigilijne przebierane zawody wspinaczkowe, które wraz z imprezą towarzyszącą stanowią podsumowanie kończącego się roku. Tym razem ich termin wypadł w piątek 13-tego grudnia. Tematyka przebrania była jednak mniej pesymistyczna – „Bohaterowie dzieciństwa i czarne charaktery”.  Na zawodach zjawiło się kilkadziesiąt osób (30 oddało […]

Filmik z zawodów 50/50

23 Gru 2013

Właśnie ukazał się w sieci bardzo fajny filmik relacjonujący zawody z okazji 50 lecia naszego klubu. Realizacja  Cinema Ensemble czyli: Robert Kielak, współpraca przy zdjęciach Maciek Ostrowski, a w postprodukcji Michał Gabriel.

Finał Pucharu Polski Juniorów w boulderingu

21 Gru 2013

W dniu 14 grudnia warszawska bulderownia Crux gościła najlepszych młodych bulderowców w kraju.  Rozegrano Finał Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Bulderingu organizowany przez UKA  i  AGAMA przy współpracy z PZA i wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W zawodach wzięło udział 46 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Nagroda UKA im. Łukasza Wajsa AD 2013

18 Gru 2013

NAGRODA Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego im. Łukasza Wajsa za najlepsze osiągnięcia AD 2013             Kapituła Nagrody, obradująca w składzie: Jakub Radziejowski, Karol Sulej i Marek Wierzbowski, jednomyślnie postanowiła przyznać cztery nagrody:

Na El Mocho w Patagonii

18 Gru 2013

W Patagonii Argentyńskiej, wraz z Andrzejem Sokołowskim i Mariuszem Serdą, przebywał nasz kolega klubowy Maciek Ciesielski.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj