Archiwum dla Sty 2016

Cerro Torre zachodnią ścianą

21 Sty 2016

19 stycznia Marcin Wernik w międzynarodowym zespole z Luką Bianco i Giacomo Deiana (Włochy) dokonał drugiego polskiego przejścia drogi Ragni na Cerro Torre (ok. 1000 m. M4/90 st., OS). Było to 4 potwierdzone polskie wejście na szczyt Torre.

Bloco Masters – wolontariusze poszukiwani. Zniżka dla członków UKA.

20 Sty 2016

Klubowiczki, Klubowicze! Niedawno współorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski, a już za chwilę mamy Bloco Masters. Imprezę z silną obsadą międzynarodową. Sharafutdinov, Rubstov, Lama.. Tak mocnej ekipy w Polsce jeszcze nie było!! Dla członków klubu z opłaconymi składkami za rok 2016  (weźcie ze sobą legitymacje)

Odbiór naklejek składkowych 2016

12 Sty 2016

W tym roku wprowadziłem małe zmiany dotyczące odbioru naklejek lub legitymacji. Osobom, które nie mogą odebrać naklejek osobiście,  będę wysyłał je pocztą (pocztą będę dystrybuował także wszystkie legitymacje – aby usprawnić odbiór.) Po opłaceniu składek naklejki będą do odbioru (od czwartku 14 stycznia) od następujących osób:

Kolejne wejścia w Patagonii!

12 Sty 2016

Sezon letni trwa. Nie w Tatrach oczywiście, bo tu mamy zimę (małą „zimową” 🙂 – właśnie skończył się okres niezłych warunków, z których skorzystało kilku naszych klubowiczów (o tym przy okazji). Za to w Patagonii trwa

Składki członkowskie 2016

6 Sty 2016

Mimo znacznego podniesienia składki do PZA (mam nadzieję, iż w tym roku na Walnym ją ponownie obniżymy) Zarząd ponownie podjął decyzję o utrzymaniu wysokości składek klubowych w roku 2016. O wysokościach składek możecie przeczytać na stronie: http://www.uka.pl/?page_id=929 Wpłat dokonujemy na konto klubowe podane na stronie: http://www.uka.pl/?page_id=234 O sposobie dystrybucji naklejek napiszę w przyszłym tygodniu (po  […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj