Archiwum dla Mar 2016

Nowe stawki nagród za wyniki w zawodach PZA

25 Mar 2016

W 2016 r wprowadzamy nowe stawki nagród za wyniki w zawodach dla reprezentantów klubu.  W celu otrzymywania nagród  proszę przesłać zgłoszenie chęci reprezentacji UKA w zawodach Pucharu Polski (głównie w celu zgłoszenia do ubezpieczenia) do Bartka Jarosiewicza (jarosiewiczb_at_gmail.com ). Po wywalczeniu nagrody proszę przesłać na mojego maila (marek_at_uka.pl) aktualny numer konta bankowego. Nagrody wypłacane za […]

Maciek Ciesielski na Sydpilaren

25 Mar 2016

Maciek Ciesielski również nie próżnował w marcu. W zespole z Pawłem Karczmarczykiem i Piotrkiem Sułowskim udali się do Norwegii i między innymi przeszli drogę Syd pilaren na południowej ścianie Mongejura. Droga o długości 24 wyciągów (1100m) zajęła chłopakom 3 dni (http://www.summitpost.org/sydpilaren-south-pillar-mongejura/337530). Więcej szczegółów możecie znaleźć tu: http://wspinanie.pl/2016/03/sydpilaren-karczmarczyk-ciesielski-i-sulowski/ Gratulacje!    

Północna ściana Petit Dru dla Marcina Księżaka

23 Mar 2016

Marcin Księżak wraz z Alkiem Barszczewskim (KW Warszawa) przeszli w dniach 18-20 marca drogę Allain-Leininger na N ścianie Petit Dru. Droga wiedzie skalnym terenem i jest zaliczana do grona 6 największych klasycznych dróg na północnych ścianach Alpejskich. Jak widać na poniższym zdjęciu pogoda towarzyszyła zespołowi.  

Podsumowanie weekendu skiturowo – lawinowego

16 Mar 2016

W tym roku weekend skiturowo – lawinowy odbył się w Dolinie Chochołowskiej w dniach: 4-6.03.2016. Podczas weekendu był czas na naukę lawinowego ABC, doskonalenie techniki zjadu w trudnych warunkach oraz przede wszystkim dobrą integarcję.

XV Memoriał Józefa Oppeneheima w narciarstwie wysokogórskim

16 Mar 2016

W sobotę 2 kwietnia 2016 już po raz piętnasty Dolina Chochołowska będzie gościć zawodników Memoriału Józefa Oppenheima. Tym razem zawody mają rangę szczególną, są bowiem Mistrzostwami Polski PZA w narciarstwie wysokogórskim. Na tą okoliczność zaplanowano długą i ciekawą trasę ze startem przy Schronisku Blaszyńskich a następnie prowadzącą przez Iwaniacką Przełęcz, Ornak, Siwą Przełęcz, Dolinę Strorobociańską, Żleb Kulawiec, […]

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj