Zawodząco o zawodach

Styczeń się kończy, pora na kilka podsumowań. W przeciągu ostatnich trzech tygodni odbyły się dwie spore imprezy boulderowe. Pierwsza w Katowicach-trafobulderszpil oraz w Kaliszu BlokoBlisko Contest.

W obydwu imprezach UKA miało swój udział w postaci takich reprezentantów jak Ewa Załuska, Kuba Jodłowski (Crux Columbia), Stefan Madej (Makak), Rafał Pawiński (Gorilla) oraz Szymon (DMM, Edelweiss, Red Chili,Camper, wgore.pl) i Michał (Gorilla) Łodzińscy.

Ewa uplasowała się na 6 miejscu w Katowicach i 9 w Kaliszu, Stefan zajął 14 i 15 pozycję, Rafał w Katowicach był 34, Szymon za to w Kaliszu zajął 18 miejsce. Michał w Katowicach zakończył starty na 29 oraz w Kaliszu na 24 miejscu. Najlepsze wyniki zanotował jednak Kuba zajmując 3 miejsce w Katowicach i zwyciężając w Kaliszu!

Poniżej galerie- z finałów autorstwa Mirka Nietupskiego, oraz z całych zawodów autorstwa Michała Oborzyńskiego