Majówka UKA – Kamieniec 1-3.05 (ODWOŁANA)

NIESTETY W WYNIKU NIEDOGODNOŚCI POGODOWYCH JESTEŚMY ZMUSZENI ODWOŁAĆ IMPREZĘ.

Piachy podkarpackie

W tym roku na weekend majowy UKA powrócimy do miejscówki znanej nam sprzed kilku lat – Kamieniec!

Majówka w tym roku jest niestety krótka zatem spotykamy się w przedłużony weekend: 1 – 3 maja. Jeśli ktoś chciałby zostać dłużej lub przyjechać wcześniej – nie ma problemu, tylko proszę zaznaczyć to w formularzu wyjazdowym zamieszczonym poniżej. Bazą wypadową będzie agroturystyka Gospodarstwo Anny i Jana Białasów „Pod skałami” znajdująca się w Korycznie zaraz przy zamku Kamieniec. Możliwe jest rozstawienie namiotu na polu namiotowym lub nocleg w pokoju!

Oprócz wspinania w podkarpackich piachach (przewodnik jest dostępny w bibliotece klubowej), czekają was rożne inne atrakcje: zwiedzanie zamku, spacery po malowniczej okolicy, wycieczki rowerowe czy bieganie. Każdy znajdzie coś dla siebie (również wasze pociechy!), a wszystko opisane jest w dwuczęściowym przewodniczku, który znajdziecie tu: część pierwsza – atrakcje turystyczne i część druga – wspinanie. Ten miniprzewodnik został przygotowany z okazji poprzedniego wyjazdu.

Chętnych proszę o wpisywanie się do formularza – pozwoli to nam rezerwować ilość miejsc. Osoby, które będą zapisane jak co roku mogą liczyć na dofinansowanie noclegów:
koszt noclegu w pokoju – 15 zł.
koszt noclegu w namiocie – 10 zł.
Bardzo prosimy o zaznaczenie, że chce się spać w pokoju jak najwcześniej – potem rezerwacje mogą nie być możliwe.

Ważne jest dla nas aby na obóz przyjechała mniej więcej ilość osób, które się wcześniej zadeklarują dlatego prosimy o poważne podejście do tematu i w razie czego aktualizacje swoich planów 🙂

Koordynatorem wyjazdu majówkowego jest Maciek Kowalczyk – mail: helmofon at gmail com

Zapraszamy!