Bloco Masters – wolontariusze poszukiwani. Zniżka dla członków UKA.

Klubowiczki, Klubowicze!

Niedawno współorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski, a już za chwilę mamy Bloco Masters. Imprezę z silną obsadą międzynarodową. Sharafutdinov, Rubstov, Lama.. Tak mocnej ekipy w Polsce jeszcze nie było!!

Dla członków klubu z opłaconymi składkami za rok 2016  (weźcie ze sobą legitymacje) przygotowaliśmy małą zniżkę – dla was wpisowe wynosi 50 PLN.
Info i zapisy  możecie znaleźć pod adresem http://blocomasters.pl/ (ostatnie miejsca!! ale  będzie otwarta dodatkowa grupa poranna – piątek od 12)
Zapraszamy zawodników i widzów – przygotujemy jak zwykle super widowisko!

Jako współorganizator chcielibyśmy aby te zawody wyszły jeszcze lepiej niż poprzednie (mam nadzieję, iż się wam podobały). Będą wymagać sporo pracy a my jak zwykle oferujemy głównie pomoc w ich obsłudze – bez Was na pewno nie uda się ich zorganizować. Wolontariusze!! Potrzebujemy waszej pomocy.

Osoby chętne do pomocy podczas obsługi imprezy  bardzo proszę o zgłaszanie na mojego maila gotowości –  marek@uka.pl

Wolontariusze w zamian za pomoc otrzymują darmowy pakiet startowy na Bloco Masters, posiłki regeneracyjne podczas imprezy i przygotowań, „izotoniki” oraz elitarne koszulki organizatora (jako obsługa imprezy).


Kiedy potrzebujemy pomocy:
– środa 27.01 od godziny 20h do ok 12-1 w nocy  (głównie mycie chwytów, ustawianie oświetlenia, porządkowanie sali itp.). Im nas więcej tym szybciej kończymy. Tu nawet 2h pomocy bardzo się przyda – nie trzeba być do końca. Ostatnio poszło nam ekspresowo mimo, iż większość chwytów odkręcaliśmy sami.
– piątek 29.01 pomoc przy obsłudze biura od ok 12 (jak ktoś będzie dyspozycyjny)
– sobota 30.01  – od rana pomoc w ogarnięciu pakietów startowych (biuro zawodów), utrzymywanie porządku itp .  Dzielimy się na 2-3h zmiany.
W przerwie między finałami: pomoc w przekręceniu chwytów, ustawienie podestu, oświetlenia, porządki itp.
Na samych finałach obsługa szczotek , oświetlenia (świetne miejscówki), wyprowadzanie zawodników ze strefy ,…. będziemy przydzielać w zależności od zasobów

Tym razem roboty będzie mniej niż ostatnio i postaramy się ją jeszcze lepiej zorganizować.

Wyprzedzając pytania: nie ma sprawy, iż ktoś może pomóc tylko w sobotę czy środę. Pracę postaram się przydzielić proporcjonalnie, oczywiście w zależności od przesłanej dyspozycyjności.
Jest to naprawdę super sposób na integrację.
Bardzo na was liczę!

Pozdrawiam
Wolontariusz Marek

Dodane przez:
Marek

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.