Składki w roku 2017 (pierwsza podwyżka od 2002 roku)

Klubowiczki! Klubowicze!

Z początkiem roku chciałbym życzyć Wam samych radosnych dni spędzonych w 2017 roku, zdrowia, sukcesów w życiu prywatnym i sportowym.

W tym roku postanowiliśmy nieznacznie podwyższyć składkę klubową (o 10 zł) jest to spowodowane głównie podwyższeniem składki do PZA na przestrzeni lat, oraz chęcią utrzymania standardowych zadań realizowanych przez klub. Składka została podwyższona pierwszy raz od 15 lat!

Obecnie  wielkości składek wynoszą teraz 60 i 80 zł (dla uczących i pracujących) lub 50 i 70 (dla osób które opłaciły już składki w roku 2015 i 2016) plus dobrowolna składka na Fundusz Berbeki. 

Szczegółowo o wysokościach składek możecie przeczytać na stronie: http://www.uka.pl/?page_id=929
Wpłat dokonujemy na konto klubowe podane na stronie: http://www.uka.pl/?page_id=234

O sposobie dystrybucji naklejek napiszę w przyszłym tygodniu (po rozwiezieniu do zaangażowanych osób). Osoby które życzą sobie wysyłkę pocztą proszę o przesłanie maila z aktualnym adresem.

Apeluję jedynie o solidne potraktowanie dobrowolnych wpłat na Fundusz BerbekiCzęść osób wpłaca 5 zł, część 40 czy nawet 100 –  wszystkie zebrane środki przekazujemy na ten szczytny cel.   Więcej o akcji na stronie http://funduszberbeki.pl/

Serdecznie proszę w imieniu Zarządu o wpłatę na początku roku … późniejsze przypominanie wcale nie jest przyjemne.

Pozdrawiam serdecznie
Marek Kaliciński

Dodane przez:
Marek

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj