Prośba o wysłanie dokonań biegowy klubowiczów.

Wspinaczki i Wspinacze!

Biegaczki i Biegacze!

Piszę do was jak zwykle za późno, ale lepiej późno niż wcale. Myślę, że uda nam się zrobić coś fajnego do BUKI. To pewne jak 27 do 1.

A więc po pierwsze wszyscy co startowali w ubiegłym (2016) roku biegach górskich i długodystansowych biegach na orientację niech podeślą mi listę swoich startów wraz z krótkim 2-3 zdaniowym opisem każdego z nich. Raczej coś osobistego niż mającego zareklamować dany bieg.

Dodatkowo każdy kto biega (może być też bieganie na nartach) jako uzupełnienie treningu wspinaczkowego, dla przyjemności, z nudów, z braku laku, dla zbicia masy niech podeśle mi jeśli ma wenę i ochotę opis jakiejś przygody biegowej, jakiegoś zachwytu, który miał miejsce podczas biegu, jakiejś podejrzanej/zabawnej/strasznej/dziwnej sytuacji zaobserwowanej podczas biegu itp. itd. Postaram się zgrabnie to pociąć i zmiksować w ciekawą być może przypowiastkę o tym co może nas spotkać gdy wyjdziemy na dwór/na pole się przewietrzyć.

Piszcie na miomat (at) o2.pl. Na teksty czekam do przez najbliższe 2 tygodnie. Czyli do 23-24 marca. Za każdy dobry tekst stawiam piwo.

Pozdro

Żulu

Dodane przez:
Marek

Home Forums Prośba o wysłanie dokonań biegowy klubowiczów.

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Marek Marek 1 year, 3 months ago.

 • Author
  Posts
 • #14599
  Marek
  Marek
  Keymaster

  Wspinaczki i Wspinacze! Biegaczki i Biegacze! Piszę do was jak zwykle za późno, ale lepiej późno niż wcale. Myślę, że uda nam się zrobić coś fajnego d
  [See the full post at: Prośba o wysłanie dokonań biegowy klubowiczów.]

You must be logged in to reply to this topic.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj