Zgrupowanie tatrzańskie UKA sierpień 2010 Morskie Oko

ZGRUPOWANIE TATRZAŃSKIE

Zachęceni ostatnim sukcesem klubowego weekendu integracyjnego, oraz w celu dalszej realizacji założeń statutowych UKA mam zaszczyt zaprosić Was na zgrupowanie klubowe, które odbędzie się w tym roku w Morskim Oku. Fakty:

Termin: 7-15 sierpnia 2010

Miejsce: Morskie Oko

Baza noclegowa: Szałasiska w Dolinie Rybiego Potoku ( Baza noclegowa PZA )

Taborem kieruje: Julian Kubowicz (tel. +48 666 386 898) i do niego należy kierować rezerwacje

W związku z tym, że termin trwania zgrupowania obejmuje łącznie dwa weekendy powstrzymujemy się od składania wspólnej rezerwacji. Już poinformowałem kierownika Szałasisk, że przyjeżdżamy. Ceny noclegów są ustalone z góry, dlatego nawet przy dużych grupach nie podlegają one negocjacjom. Na naszym forum klubowym powstał specjalny wątek dotyczący zgrupowania. Zachęcam do śledzenia i korzystania z niego, gdyż ułatwi to nam wszystkim kwestie organizacyjne. Zgłaszajcie się do mnie lub piszcie na forum jeżeli chcecie wziąć udział. W miarę możliwości postaram się pomóc dlatego piszcie na maila. lub na forum.

Dla tych, którzy nigdy w Morskim Oku nie byli (a są jeszcze tacy??) przypomnę, że jest to miejsce kultowe dla taterników ze swoją niedostępną ścianą Kazalnicy, długim filarem Mięgusza, czy sportowym wymiarem Mnicha, ale też świetne miejsce dla sympatyków gór, którzy będą mogli się znaleźć w samym centrum majestatycznych Tatr odrywając się od upału i duszności miasta. Morskie Oko to przecież kolebka polskiego alpinizmu!

Zachęcam do licznego stawienia się na taborze w sierpniu,

Krzysiek „Banaś” Banasik
kbanasik@gmail.com

Dodane przez:
krzysiek b

komentarzy 9 do “Zgrupowanie tatrzańskie UKA sierpień 2010 Morskie Oko”

 1. krzysiek b
  14-07-2010 o godz. 10:09, krzysiek b pisze:

  Rozmawiałem z kierownikiem taboru, który bardzo prosił o przesyłanie rezerwacji SMS-em!! w SMS-ie niech znajdzie się jedno imię i nazwisko, okres pobytu, oraz dopisek, że to zgrupowanie UKA, więc nawet jak będzie dużo ludzi to nocleg raczej będziecie mieć.

  Hej, zbierajcie myśli i rezerwujcie bo to już całkiem niedługo, a pogoda w Tatrach bardzo dobra.

 2. anonix
  29-07-2010 o godz. 13:11, anonix pisze:

  jak ktos szuka partnera na oboz, to proszę o kontakt (anonix1@gmail.com), bo ledwo co wrocilem z dolomitow i zaloil bym cos w tatrach podczas wyjazdu 😛 ale nie mam z kim 🙂

 3. krzysiek b
  03-08-2010 o godz. 10:19, krzysiek b pisze:

  Słuchajcie. Dla wszystkich którzy będą się wybierać w najbliższym czasie na tabor i potrzebują kilku więcej informacji dot. logistyki zapraszam do zapoznania się z wątkiem na forum klubowym. Pozdrawiam,
  Krzychu

 4. ItAlja
  03-08-2010 o godz. 22:47, ItAlja pisze:

  hej!

  Klubowiczka, to póki co ze mnie żadna, tym niemniej i tak mam nadzieje Was spotkać. Chatarowi z taboru już się zapowiedziałam.

  pozdrowienia i do zobaczenia w górach,
  Ola (ItAlja)

 5. biszon
  04-08-2010 o godz. 14:48, biszon pisze:

  stoi wyraźnie „członek” to niższy stopień od „klubowicza”
  trzeba sobie zasłuzyc na awans 😉

 6. notonic
  04-08-2010 o godz. 16:54, notonic pisze:

  Akurat to nie jest takie trudne awansować. Wystarczy wypełnić deklarację i opłacić niewielką składkę i wpisowe. Proste 🙂

  I taka powinna być odpowiedź kolego Biszon 🙂

 7. krzysiek b
  06-08-2010 o godz. 14:46, krzysiek b pisze:

  mam max. 2 miejsca odjazd o 16:30 ze Służewia kontakt na maila

 8. Marek
  22-08-2010 o godz. 16:13, Marek pisze:

  I jak poszło?

 9. krzysiek b
  24-08-2010 o godz. 09:44, krzysiek b pisze:

  Wypadło bardzo fajnie ludzie dopisali. Pierwszy weekend pogoda zmienna ale bez opadów. W ciągu tygodnia jedna konkretna zlewa, a tak to całkiem przyjemnie, wiec wspinać się dało. Każdy coś porobił. Przewinęło się niecałe 20 osób, ale pełną relację dostaniemy po powrocie wszystkich z Tatr, bo niektóre zespoły jeszcze działają. Np. w ten weekend padł filar centralny i orłowski na gankowej a następnego dnia kurtykówka na Młynarzu, więc się dzieje. Były doniesienia jeszcze o innej działalności jeszcze bardziej na Słowacji. No to zobaczymy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.