Konkurs Fotograficzny

Z całą pewnością w cyfrowych (a u niektórych i analogowych) szufladach odpoczywają zdjęcia z całego waszego wspinaczkowego 2010 roku.

Wskoczcie z nimi do naszego corocznego konkursu fotograficznego!

Latająca kura domowa. Fot.: Michał Kwiatkowski.

W Jury konkursu zasiądą ubiegłoroczni laureaci, wzmocnieni przez stałych jurorów. Przesyłajcie swoje zdjęcia przypisując je do jednej z trzech kategorii: Wspinaczkowa, Krajobrazowa i Okołowspinaczkowa. Możecie wysłać maksymalnie 10 zdjęć (w sumie, nie ma ograniczeń dla liczby zdjęć w danej kategorii). Preferujemy zdjęcia w postaci elektronicznej, o maks. wymiarze jednego boku 1600 pix i wadze do 1MB/1 plik. Termin nadsyłania zdjęć: tydzień przed wigilią klubową 🙂 Więc czasu jak widzicie jest sporo, ale nie czekajcie z tym do ostatniej chwili. Zdjęcia wysyłajcie na adres: mnowogro@gmail.com Rozwiązanie konkursu i podanie wyników oraz wręczenie nagród – jak zwykle na klubowej wigilii.

Zapraszam!

Marcin Nowogródzki

Dodane przez:
Marcin Nowogródzki

komentarze 3 do “Konkurs Fotograficzny”

 1. Marcin Nowogródzki
  11-11-2010 o godz. 21:36, Marcin Nowogródzki pisze:

  Pierwsze osoby już przysłały zdjęcia – prześlijcie swoje!

 2. Marcin Nowogródzki
  16-11-2010 o godz. 21:38, Marcin Nowogródzki pisze:

  Pojawiło się pytanie o kategorię okołowspinaczkową: Wstawiajcie w nią wszystkie te ciekawe zdjęcia, których nie możecie zmieścić w dwóch pozostałych kategoriach.

 3. Marcin Nowogródzki
  06-12-2010 o godz. 17:49, Marcin Nowogródzki pisze:

  Ostatnie dni na nadesłanie swoich zdjęć! Na zdjęcia czekam do godziny 12:00 w czwartek! Nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.