Primaaprilisowy żart – 1200 członków UKA!

Niezmiernie miło nam poinformować, że liczba klubowiczów UKA przekroczyła 1200 członków i w chwili obecnej jesteśmy największym klubem wspinaczkowym w Polsce. Jako Zarząd staramy się od kilku lat koncentrować na działaniach zmierzających do dynamicznego rozwoju naszego Klubu, które jak widać procentują. Dzięki naszej prężnej działalności w ostatnim czasie zauważyliśmy lawinowy wzrost zapisów do Klubu – między innymi odnotowaliśmy bardzo dużo transferów z KW Warszawa, który to w wyniku odpływu ludzi utracił przodującą pozycję. Do naszego Klubu dołączyli w ostatnim czasie między innymi Martyna Wojciechowska, Kinga Baranowska i Artur Paszczak. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować serdecznie Wojtkowi Ryczerowi za promowanie UKA wśród członków KWW – z pewnością Wojtek przyczynił się wydatnie do naszego sukcesu.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

W imieniu Zarządu,

Wernix

Dodane przez:
notonic

komentarzy 6 do “Primaaprilisowy żart – 1200 członków UKA!”

 1. rajczer
  01-04-2011 o godz. 09:31, rajczer pisze:

  Gratuluję przyrostu liczby członków! Szkoda trochę utraty jakości na rzecz ilości, ale w końcu czego się nie robi by być największym 😉

  Wasz Rajczer

 2. jakub radziejowski
  01-04-2011 o godz. 10:19, jakub radziejowski pisze:

  Wojciechu,
  nie oceniaj proszę tak surowo transferów.
  Wszak sam się przyczyniłeś…
  😉
  K

 3. Marek
  01-04-2011 o godz. 15:16, Marek pisze:

  To było pewne po secesji z PZA

  Pzdr
  Marek

 4. nine
  03-04-2011 o godz. 16:19, nine pisze:

  no mnie wkręciliście… nawet Kaśce się pochwaliłem… w jakim to ach jakim klubie teraz się jest… :o)

 5. notonic
  04-04-2011 o godz. 09:03, notonic pisze:

  Hehe, napewno się pochwaliłeś, że Martyna się zapisała do Klubu 🙂

 6. nine
  10-04-2011 o godz. 09:32, nine pisze:

  Skąd widziałeś!? :o)

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj