Współpraca z YETI

Miło nam donieść, ze wraz ze zbliżającą się zimą, weszliśmy we współpracę z producentem odzieży i sprzętu puchowego firmą YETI (http://www.yeti.com.pl/), która na podstawie zawartej z nami umowy udziela członkom UKA rabatów w wysokości:

15 % przy zakupach indywidualnych dokonywanych przez członków UKA (na podstawie ważnej legitymacji wraz z opłaconymi składkami),

A przy zamówieniach zbiorowych (tj. obejmujących dla każdego produktu minimum 5 sztuk w ramach jednego zamówienia, czyli np. 5 śpiworów, albo 5 kurtek, albo 5 swetrów puchowych itp) w wysokości:

– 20% upustu przy zakupach powyżej 2 tys. zł,

– 25% upustu przy zakupach powyżej 4 tys. zł,

– 30% upustu przy zakupach powyżej 6 tys. zł.

Przy wielkich zamówieniach na pewno możliwe są dalsze rozmowy. Zamówieniami zbiorowymi ze strony klubu zajmować się będzie Zbyszek Warakomski z którym to proszę się kontaktować w tej sprawie (zbyszek (at )warakomski.pl)

Jeśli planujecie przed-zimowe, lub przed-świąteczne zakupy sprzętu puchowego, zgłaszajcie się do 25 XI do Zbyszka pod adres: zbyszek (at) warakomski.pl 

Dalej Zbyszek skoordynuje zbiorowy zakup.

Jeśli rzecz jasna nie zbierze się odpowiednia ilość zamówień, to każdy będzie mógł dokonać indywidualnego zakupu (zniżka 15%) na podstawie ważnej legitymacji klubowej.

Więcej o zniżkach dla członków UKA tutaj

Dodane przez:
jakub radziejowski

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj