Kuba Jodłowski zwycięża, a Marta Czajkowska druga w Bloco Open!

W sobotę odbyła się pierwsza edycja zawodów boulderowych Bloco Open. Czwórka naszych klubowiczów walczyła w ścisłym finale. W rywalizacji kobiet Marta Czajkowska zajęła drugie miejsce, przegrywając o jedną próbę do topu… Wśród facetów wygrał Kuba Jodłowski – „topując” wszystkie problemy! Trzecie miejsce zajął Szymon Łodziński, a piąty był Kuba Główka. Finał był bardzo widowiskowy, przeprowadzony sprawnie, a walka o podium trwała do samego końca. Tuż poza finałem uplasowali się Anna Thiele Wieczorek i Wawa Zakrzewski.

Choć Bloco Open to nowa impreza, wystartowało ponad 300 osób z całej Polski. W eliminacjach zawodnicy mieli do pokonania 25 różnorodnych i wymagających boulderów ułożonych przez Tomka Oleksego, Romka Główkę i Grześka „Żółwia” Karolaka.