Porcja przejść sportowych – z liną i nie tylko…

Na Jurze padają kolejne 6.6+ na bulderach 8A, panie wspinają się po 6.5 – jednym słowem sezon w pełni!

 

Dłuższy wyjazd na Jurę zaliczył Stefan Madej. Najmocniejszym akcentem wyjazdu jest pokonanie Hipnofotofilii 6.6+ RP.

Do tego padły Dialektyka bydlęcej Metafizyki 6.5+/6 i Pożegnanie zimy 6.5+ i jedno 6.5 w drugiej próbie! Bez znajmości padły 4 drogi za 6.4

Ania Thiele-Wieczorek poprowadziła Chińskiego Maharadżę – 6.5. Droga padła dość szybko – kilka wędek w poprzedni weekend i 3 wstawki z dołem! Do tego Ania poprowadziła w stylu OS Magie i Miecz 6.3/+ i Propozycję Marcisza 6.3.

Swoje pierwsze 6.4 pokonała Ania Radziejowska – Krakowski Spleen w Podzamczu padł w stylu RP.

Maciek Bukowski rozprawił się z Powitaniem wiosny za 6.5+/6 na Okienniku. Droga ponoć trikowa i Maciek co próbę zmieniał patenty.

Kuba Główka z kolei odwiedził kilka rejonów bulderowych.  W Magic Wood miał dosłownie kilka godzin, tylko jednego pada.Pomogła pozytywna ekipa z Finlandii (topo + crashpady) dzięki czemu Kuba  szybko pkonał Foxy Lady 8A. Pod Octopussy 8A Kuba znalazł 2 zostawione pady – dzięki czemu mógł wogóle spróbować. Problem pada po godzinnej walce.

Kolejnym przystankiem jest Targassone – rejon położony w Pirenejach. Pierwszego dnia pada Uniformicide 8A, drugiego dnia Erotomecanics – również 8A ale Kuba uważa, że łatwe 😉

Magic Wood odwiedził także Michał Wojewódzki. Udało mu się pokonać klasyk rejonu – Du Cote Du Sechuan 7C+. Michał potrzebował zaledwnie 5 prób rozłożonych na 20 minut aby rozprawić się z przystawką!

 

Kolejne wieści pewnie niebawem – klubowicze działają!

Dodane przez:
Bartek J

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj