Biegowy Memoriał Krzyśka Sadleja – II Bieg ŻUKA

Biegowy Memoriał Krzyśka Sadleja – II Bieg ŻUKA

 

Już jutro w sobotę 27.10.2012 zapraszamy na kolejny bieg ŻUKA. Tym razem będziemy przebierać nogami dla Krzyśka,dla którego bieganie było ważnym elementem życiowej układanki.

Dla odmiany przygotujemy trasę, na której nikt nie będzie miał prawa się pogubić. Będziemy ścigać się po prawobrzeżnej ścieżce nadwiślańskiej. Na 10 km trasie od mostu Śląsko-Dąbrowskiego do Mostu Grota i z powrotem (2x5km). Miejsce startu i mety oraz biuro zawodów znajdować będzie się pod mostem Śląsko-Dąbrowskim (po stronie praskiej).

Start biegu planujemy na godzinę 11:00. Biuro zawodów będzie otwarte od około 10:30. Po biegu (jeśli aura na to pozwoli) uskutecznimy jakieś ognisko nad brzegiem Wisły. W jego cieple będzie można powspominać Krzyśka, oraz dowiedzieć się skąd biorą się biegowe przewagi rywali z trasy. Przewidujemy drobne nagrody dla biegaczy, którzy najtrafniej wytypują swój wynik (należy go wpisać przy zapisywaniu się, lub uzupełnić bezpośrednio przed biegiem w biurze zawodów).

Na bieg zapisujemy się tutaj. Uczestnictwo w biegu będzie możliwe po uiszczeniu skromnej opłaty startowej (10 PLN od osoby). Całą uzbieraną kwotę przekażemy rodzinie Krzyśka. Opłata na miejscu, przed biegiem.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Z biegowym pozdrowieniem.
Żulu

Głównym Sponsorem II Biegu ŻUKA jest:

 

 

 

 

Nagrody dla biegaczy zapewnia również:

 

 

 

 

 

 

 

Partner biegu:

Dodane przez:
ZULU

komentarze 22 do “Biegowy Memoriał Krzyśka Sadleja – II Bieg ŻUKA”

  1. Agnieszka S
    28-10-2012 o godz. 18:28, Agnieszka S pisze:

    Panowie czy będzie można gdzieś zobaczyć zdjęcia z trasy? 🙂

  2. mikoj
    28-10-2012 o godz. 19:37, mikoj pisze:

    Po prostu wielkie dzięki! Przez to moje przymusowe pauzowanie od wspinu strasznie się za Wami stęskniłem… Dzięki biegowi ŻUKA odżyłem. :))) Mikołaj

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.