Dobry start w Pucharze Polski i VI.7 dla Stefana Madeja

Miło nam donieść o kolejnych sukcesach naszej czołówki sportowej. W czasie ostatniego weekendu,

21-22 października, na krakowskim Avatarze odbyły się zawody Pucharu Polski Seniorów i Młodzieżowców w konkurencji prowadzenie. Pełne wyniki znajdziecie tutaj, a poniżej z przyjemnością informujemy o dobrym starcie naszych klubowiczów, szczególnie o trzecim miejscu Szymona Łodzińskiego (UKA, Arena Wgórę, Adidas Outdoor, Red Chilli, Edelweiss), które było jednocześnie pierwszym w kategorii młodzieżowców.

Trzecie miejsce w kategorii młodzieżowców zająć Piotrek Stępniak

Wysokie  finałowe miejsca w PP (prowadzenie) zajęli też Jakub Główka (6m), Romek Główka (8m) i Rafał Pawiński (9m) (wszyscy trzej  UKA, adidas Outdoor). Romek i Rafał zajęli odpowiednio I i II miejsce w kategorii instruktorów.

Z kolei świetny (czy ostatni taki słoneczny?) weekend w skałach zaliczył Stefan Madej (UKA Warszawa i adidas Outdoor) , który podniósł swoje RP do VI.7. Jego łupem padły Pijane Trójkąty na Cimach. Wielkie gratulacje!

Warto dodać że dzień wcześniej Stefan przeszedł Filar Pochylca (VI.6/6+), a chwilę przez Pijanymi, pokonał Krucjatę Trzeźwości (VI.6). Na koniec dnia padło jeszcze Jądro Ciemności (VI.5) w 2p

1 komentarz do “Dobry start w Pucharze Polski i VI.7 dla Stefana Madeja”

Możliwość komentowania została wyłączona.